Cutting tools

Cutting tools

Ріжучий інструмент МІКРОТЕХ® - інструмент, призначений для зміни форми і розмірів оброблюваної заготовки шляхом видалення частини матеріалу у вигляді стружки або шламу з метою отримання готової деталі або напівфабрикату. Поділяється:

 • за типом застосування - на ручний і машинний (верстатний), будівельний, монтажний, і т. д.
 • за типом оброблюваног...

Ріжучий інструмент МІКРОТЕХ® - інструмент, призначений для зміни форми і розмірів оброблюваної заготовки шляхом видалення частини матеріалу у вигляді стружки або шламу з метою отримання готової деталі або напівфабрикату. Поділяється:

 • за типом застосування - на ручний і машинний (верстатний), будівельний, монтажний, і т. д.
 • за типом оброблюваного матеріалу - металорежущій, дереворізальний, і т. д.,
 • за типом вживаного матеріалу - швидкорізальної, для високошвидкісної обробки, і т. д.,
 • за типом оброблюваної деталі - зуборізних, резьбообразующій, і т. д.,
 • за характером обробки - абразивний, шліфувальний, і т. д.,
 • за чистотою обробленої повехності - чорнова обробка, получорнова обробка, чистова обробка, получистова обробка, суперчистова обробка.

Свердло МІКРОТЕХ® - двурезцовий або рідше однорезцовий ріжучий інструмент, з обертальним рухом різання та осьовим рухом подачі, призначений для виконання отворів у суцільному шарі матеріалу. Складається з ріжучої частини, робочої частини і хвостовика. Робоча частина являє собою гвинт Архімеда і служить для видалення стружки з отвору що свердлять.

Плашка і лерки МІКРОТЕХ® - різьбонарізний інструмент для нарізування зовнішньої різьби ручним або машинним способом. В даний час поділ на плашки і лерки перестав існувати.

Мітчики МІКРОТЕХ® застосовують для нарізування внутрішніх різьблень. Мітчик являє собою гвинт з прорізаними прямими або гвинтовими канавками стружковими, створюючими ріжучі кромки. Робоча частина мітчик має ріжучу і калібруючу частини. Мітчики можуть використовуватися на токарних і свердлильних верстатах і оброблювальних центрах, а також для нарізування різьб вручну. 

More

Cutting tools There are no products in this category.

Subcategories

 • Files
 • Drills

   Харківський МІКРОТЕХ® з 1995 року випускає високостійкі дрібнорозмірні свердла діаметром 0,5-1,5 мм із високовольфромовой стали Р18, в т.ч. в прецизійному виконанні, для в'язких матеріалів, в короткому, середньому, довгому й особливо довгому виконанні, заданими кутом підйому і глибиною стружкової канавки, кутом заточування.

    Дрібнорозмірні свердла виробництва Мікротех ® зі сталі Р18 визнані кращими за якістю та ціною в СНД. 

   Інструментальники Мікротех ® мають 30-річний практичний досвід розробки та виготовлення свердел, в т.ч. під завдання заводів ракетно-космічної промисловості, розробляли галузеві стандарти на різальний інструмент. 

    З 1995 року фахівці МІКРОТЕХ ® оптимізували виготовлення сверел стосовно до реальних умов українських підприємств (застаріле 25-40 літній обладнання, відхилення від технологічних режимів, підготовка робітників, відхилення заготовок за хімічним складом і фізичними характеристиками). 

   Забезпечення технологічної стійкості свердла у важких і неоптимальних умовах свердління на українських заводів визначило вибір стратегії Мікротех ® з виробництва високовольфрамових і високолегованих сверел.

   Харківський Мікротех ® з 1995 року випускає високостійкі дрібнорозмірні свердла діаметром 0,5-1,5 мм із високовольфромовой стали Р18, в т.ч. в прецизійному виконанні, для в'язких матеріалів, в короткому, середньому, довгому й особливо довгому виконанні, заданими кутом підйому і глибиною стружкової канавки, кутом заточування. Дрібнорозмірні свердла виробництва Мікротех ® зі сталі Р18 визнані кращими за якістю та ціною в СНД. Інструментальники Мікротех ® мають 30-річний практичний досвід розробки та виготовлення свердел, в т.ч. під завдання заводів ракетно-космічної промисловості, розробляли галузеві стандарти на різальний інструмент. З 1995 року фахівці Мікротех ® оптимізували виготовлення сверел стосовно до реальних умов українських підприємств (застаріле 25-40 літній обладнання, відхилення від технологічних режимів, підготовка робітників, відхилення заготовок за хімічним складом і фізичними характеристиками). Забезпечення технологічної стійкості свердла у важких і неоптимальних умовах свердління на українських заводів визначило вибір стратегії Мікротех ® з виробництва високовольфрамових і високолегованих сверел. З 2005 року в Харкові розпочато виробництво в системі якості ISO 9001:2000 сверел центрувальні і з ц / х діаметром 1,0-12,0 мм і з к / х діаметром 10-76 мм з швидкорізальних сталей Р6М5Х4Ф і Р9М3Х4Ф (європейський аналог Р18 ). З 2007 року Мікротех ® виробляє в системі якості ISO 9001:2000 високостійкі свердла діаметром 1,0-12,0 мм з кобальтової швидкорізальної сталі Р6М5К5 з кутом підйому 25-35 град. і кутом заточення 130-140 град. для свердління алюмінію, міді, титанових сплавів, жароміцних і нержавіючих сталей.
   

 • Taps

  З 2006 року випускаються в системі якості ISO 9001:2000 мітчики Мікротех ® для нарізки класних різьблень за європейськими асортименту і стандартам точності:

  • в в деталях з конструкційних сталей одиничними мітчики по ISO 529 і DIN 376 з легованої швидкорізальної сталі Р6М5Х4Ф;
  • в деталях з в'язких матеріалів одиничними мітчики по DIN 371 з кобальтової швидкорізальної сталі Р6М5К5;
  • ву відповідальних деталях комплектами мітчиків з 2-х шт. по DIN 2181 і комплектами мітчиків з 3-х шт. по DIN 352 зі швидкорізальної легованої сталі Р6М5Х4Ф;
  • у відповідальних деталях мітчики гайковим короткими по ISO 529 і мітчики довгими по DIN 357 зі швидкорізальної легованої сталі Р6М5Х4Ф.

   

   

 • Cutters

  ВВ Україні два інструментальних заводу (харківський і львівський) випускають плашки з безвольфрамовой інструментальної сталі. 

  Сьогодні заводчани все частіше вимагають високостійкі плашки зі швидкорізальної сталі, в т.ч. для нарізки класних різьблень в вузьких матеріалах. 

  З 2006 року в Харкові освоєно виробництво в системі якості ISO 9001:2000 сучасних якісних плашок Мікротех ® європейського асортименту і точності:

  • трубні циліндричні плашки по ISO 4231 високостійкі з високовольфрамовой швидкорізальної сталі Р9М3Х4Ф (європейський аналог Р18);
  • трубні циліндричні плашки по ISO 4231 бюджетні з інструментальної сталі);
  • метричні плашки по ISO 2568, високостійкі зі швидкорізальних сталей Р9М3Х4Ф (європейський аналог Р18, високовольфрамовие) і Р6М2Х4К (кобальтові);
  • метричні плашки по ISO 2568, бюджетні з інструментальної сталі.
    

   

 • Mills

  Практичний 30-річний досвід інструментальників Мікротех ® дозволив їм встановити критерії оптимізації при виборі фрез з урахуванням реальних заводських умов експлуатації (застаріле обладнання з підвищеним биттям, відхилення від регламентів фрезерування та технічного обслуговування, неякісні МОР, відхилення матеріалу деталі від регламентованих фізико-хімічних параметрів, суб'єктивний фактор), що вимагає від використовуваного інструменту високої стабільності та технологічної стійкості в процесі важкого нестабільного фрезерування. 

   На нашу думку слід застосовувати фрези зі швидкорізальної сталі з високим вмістом вольфраму, що гарантує високу твердість і ріжучі властивості фрези при підвищених температурах різання (красностойкость) і заданої геометрією ріжучих крайок. 

   У Харкові в 2005-2007 р.р. розпочато виробництво в системі якості ISO 9001:2000 високостійких фрез Мікротех ® зі швидкорізальної високовольфрамовой стали Р9М3Х4Ф (європейський аналог Р18):

  • кінцевих фрез з 3-5 зубцями з циліндричним хвостовиком за європейським стандартом DIN 844;
  • кінцевих фрез з 3-5 зубцями з конічним хвостовиком за європейським стандартом DIN 845;
  • шпоночно фрез (2 зуба) з циліндричним хвостовиком за європейським стандартом DIN 327;
  • шпоночно фрез (2 зуба) з конічним хвостовиком за європейським стандартом DIN 326;
  • європейський асортимент фрез відрізних діаметром 32-250 мм завтовшки 0,2-6,0 мм з числом зубів від 40 до 160.
    
 • Rotary burrs

  Українські підприємства десятиліттями застосовували Борфрези російського виробництва з ординарного твердого сплаву ВК-8 з крупнозернистою структурою зерен (десятки мікрон).
   

   Провідні світові виробники твердосплавного інструменту застосовують мелкодісперсний (мікрон і субмікронних твердий сплав), завдяки якому поліпшується якість і стійкість різального інструменту, точність обробки.

    З 2005 року харківський МІКРОТЕХ® виробляє під своєю торговою маркою європейський асортимент Борфрези з дрібнодисперсного твердого сплаву, які добре зарекомендували на десятках українських підприємствах.

   

   

   

 • Countersinking

  Харківський МІКРОТЕХ® реалізує свою стратегію високостійкого різального інструменту, випускаючи з 2006 року в системі якості 9001:2000 європейський асортимент зенковок зі швидкорізальної високовольфрамовой стали Р9М3Х4Ф (європейський аналог Р18) в діапазоні 12-80 мм з кутами розкриття 60, 90 і 120 град.