Drills

 Харківський МІКРОТЕХ® з 1995 року випускає високостійкі дрібнорозмірні свердла діаметром 0,5-1,5 мм із високовольфромовой стали Р18, в т.ч. в прецизійному виконанні, для в'язких матеріалів, в короткому, середньому, довгому й особливо довгому виконанні, заданими кутом підйому і глибиною стружкової канавки, кутом заточування.

  Дрібнорозмірні свер...

 Харківський МІКРОТЕХ® з 1995 року випускає високостійкі дрібнорозмірні свердла діаметром 0,5-1,5 мм із високовольфромовой стали Р18, в т.ч. в прецизійному виконанні, для в'язких матеріалів, в короткому, середньому, довгому й особливо довгому виконанні, заданими кутом підйому і глибиною стружкової канавки, кутом заточування.

  Дрібнорозмірні свердла виробництва Мікротех ® зі сталі Р18 визнані кращими за якістю та ціною в СНД. 

 Інструментальники Мікротех ® мають 30-річний практичний досвід розробки та виготовлення свердел, в т.ч. під завдання заводів ракетно-космічної промисловості, розробляли галузеві стандарти на різальний інструмент. 

  З 1995 року фахівці МІКРОТЕХ ® оптимізували виготовлення сверел стосовно до реальних умов українських підприємств (застаріле 25-40 літній обладнання, відхилення від технологічних режимів, підготовка робітників, відхилення заготовок за хімічним складом і фізичними характеристиками). 

 Забезпечення технологічної стійкості свердла у важких і неоптимальних умовах свердління на українських заводів визначило вибір стратегії Мікротех ® з виробництва високовольфрамових і високолегованих сверел.

 Харківський Мікротех ® з 1995 року випускає високостійкі дрібнорозмірні свердла діаметром 0,5-1,5 мм із високовольфромовой стали Р18, в т.ч. в прецизійному виконанні, для в'язких матеріалів, в короткому, середньому, довгому й особливо довгому виконанні, заданими кутом підйому і глибиною стружкової канавки, кутом заточування. Дрібнорозмірні свердла виробництва Мікротех ® зі сталі Р18 визнані кращими за якістю та ціною в СНД. Інструментальники Мікротех ® мають 30-річний практичний досвід розробки та виготовлення свердел, в т.ч. під завдання заводів ракетно-космічної промисловості, розробляли галузеві стандарти на різальний інструмент. З 1995 року фахівці Мікротех ® оптимізували виготовлення сверел стосовно до реальних умов українських підприємств (застаріле 25-40 літній обладнання, відхилення від технологічних режимів, підготовка робітників, відхилення заготовок за хімічним складом і фізичними характеристиками). Забезпечення технологічної стійкості свердла у важких і неоптимальних умовах свердління на українських заводів визначило вибір стратегії Мікротех ® з виробництва високовольфрамових і високолегованих сверел. З 2005 року в Харкові розпочато виробництво в системі якості ISO 9001:2000 сверел центрувальні і з ц / х діаметром 1,0-12,0 мм і з к / х діаметром 10-76 мм з швидкорізальних сталей Р6М5Х4Ф і Р9М3Х4Ф (європейський аналог Р18 ). З 2007 року Мікротех ® виробляє в системі якості ISO 9001:2000 високостійкі свердла діаметром 1,0-12,0 мм з кобальтової швидкорізальної сталі Р6М5К5 з кутом підйому 25-35 град. і кутом заточення 130-140 град. для свердління алюмінію, міді, титанових сплавів, жароміцних і нержавіючих сталей.
 

More

Drills There are no products in this category.

Subcategories

 • Drills with conic shank

    

   

   

 • Drills with...
 • Centering drills

  Свердла МІКРОТЕХ® центровочні використовуються для формоутворення центрових отворів в деталях, що піддаються подальшій обробці в центрах. Тип В дозволяє проводити торцювання оброблюваних деталей без порушення центровочного отвору. Центровочні свердла виготовляються з високовольфрамових матеріалів Р9М3Х4Ф і Р6М5К5. За допомогою центровочних свердел МІКРОТЕХ® можлива обробка конструкційних і в'язких сплавів.