Дом

Дом Товарів у наявності: 1274

Підкатегорії

 • Вимірювач (ЗВТ)

  Вимірювач - інструмент для точних вимірювань. За короткий час цифрової міряльний інструмент отримав широке застосування, оскільки індикація результатів вимірювань проводиться в цифровому вигляді, який більш зручний для сприйняття показань інструменту. Більшість цифрових приладів мають можливість зв'язку з комп'ютером по інтерфейсах RS-232, USB або Bluetooth, при цьому результати вимірювань математично обробляються, записуються і зберігаються в пам'яті комп'ютера.

  Цифровий вимірювач успішно застосовуються при автоматизації технологічних процесів, при масових вимірах партій деталей.

  Цифровий вимірювач дозволяє істотно підвищити ефективність і продуктивність вимірювань, забезпечує зручність обробки та зберігання інформації, усуваються похибки вимірювань, що виникають із-за суб'єктивних впливів персоналу (паралакс, втома, помилки і т.д.).

 • Лабораторне обладнання

  Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ®- різноманітні інструменти та спорядження, яке використовується вченими, що працюють в лабораторії для виконання експерименту або здійснення вимірювань. Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ® підрозділяється на загальнолабораторне, вимірювальне, спеціалізоване, випробувальне та аналітичне. Нижче запропоновано різноманітне вимірювальне обладнання для лабораторій від МІКРОТЕХ®.

   

  З 2005 року розпочато серійне виробництво європейського асортименту лабораторного обладнання в системі якості ISO 9001:2000 (з 2010 року - переакредитація ISO 9001:2008).

 • Різальний інструмент
  МІКРОТЕХ представляє в Україні італійський ріжучий інструмент NUI Europa з Генуї. Виробник виготовляє широкі й асортимент стандартизованого інструменту з високоякісних сталей (в т.ч. з вмістом кобальту) і твердого сплаву з різними видами покриття. Так ж евозможно виготовлення під замовлення спец. ріжучого інструменту.
 • Оснастка

  Харківський МІКРОТЕХ® випускає 225 типорозмірів оснащення за технологією великовузлового складання в системі якості ISO 9001:2008 BVQI (сертифікат «Бюро Верітас» № 225709) з забезпечення високих вимог європейського стандарту якості.
  Всю випускається МІКРОТЕХ® оснащення можна розділити на основні групи:

  • патрони токарні;
  • патрони цангові;
  • центри обертання, верстатні;
  • лещата слюсарні;
  • лещата верстатні;
  • поворотні столи і платформи;
  • універсальні ділильні головки;
  • плити електромагнітні.

  Переважна частина оснащення Мікротех ® відповідає класу "А" (особливо висока точність) і "П" (підвищена точність).

 • Сервіс

  Сервіс та ремонт лінійно-кутового вимірювачу, твердомірів, динамометрів, ключів моментних практично від усіх виробників (МІКРОТЕХ, Mitutoyo, Mahr, Tesa, Silvac, Kafer, Kroeplin, Steinmeyer, Baty, Чиз, Стиз, IDF, Alpa, Filetta, Starrett, Vogel) у сервісному центрі МІКРОТЕХ зі 100% метрологічним контролем у акредитованій за ISO17025 лабораторії МІКРОТЕХ.

  3D контроль Ваших корпусних деталей на сертифікованих автоматичних координатно-вимірювальних машинах «Aberlink» (Великобританія).

  2D контроль Ваших пласких деталей на сертифікованому автоматичному відео-проекторі «Aberlink» (Великобританія).

  1D контроль окремих розмірів Ваших деталей за допомогою сертифікованих субмікронних важільних скоб «Steinmeyer» (Німеччина), субмікронних індикаторів «Sylvac» (Швейцарія), субмікронних мікрометрів «МІКРОТЕХ» (Україна).