Штангенциркуль ШЦЦМКМ-300 мiкронний комп'ютеризованний для вимірювання міжцентрових відстаней - Интернет магазин MICROTECH

Штангенциркуль ШЦЦМКМ-300 мiкронний комп'ютеризованний для вимірювання міжцентрових відстаней

141730308

МІКРОТЕХ (Україна)

Новий товар

Бездротовий штангенциркуль міжцентровий мікронний був розроблений і запатентований (патент США 10184772) компанією MICROTECH.

Детальніше

32 788,80 грн

Характеристики

Діапазон вимірювання ,мм 0-300
Похибка, мм ±0,030
Дискретність відліку ,мм 0.001
Бездротовий вивід даних +
Тароване зусилля +
Вивід даних RS-232 +
Індикація Комп'ютерна

Інформація

Бездротовий штангенциркуль міжцентровий мікронний був розроблений і запатентований (патент США 10184772) компанією MICROTECH.
Основною перевагою цього прецизійного штангенциркуля з декількома зусиллями є використання комп'ютеризованої вимірювальної системи від MICROTECH.
MICROTECH також оснастив цей штангенциркуль модулем контролю сили, що дає можливість весь час вимірювати з однією і тією ж силою (1-20Н). Ця запатентована технологія підвищує точність штангенциркуля до 5 мікрон, що набагато краще, ніж у стандартних штангенциркулів.
Цей мікронний штангенциркуль зі зміщенням центральної лінії має діапазони 150, 200, 300 мм (6, 8, 12 дюймів).
Також комп'ютеризований вимірювальний модуль штангенциркуля, оснащений внутрішньою пам'яттю, функціями Go / NoGo з колірною індикацією, Max / min, функцією формули, ручний температурою і компенсацією помилок.
Кольоровий дисплей і сенсорний екран забезпечують зручність використання мікронного штангенциркуля.
Немає необхідності витрачати зайві гроші на акумулятори, вбудовано літій-полімерномий акумулятор.
Вбудований модуль бездротової передачі даних дає можливість передавати дані вимірювань і дані з пам'яті в програмне забезпечення MICROTECH MDS. Є модифікації ПО для пристроїв Windows, Android, iOS.
Також можна використовувати USB-роз'єм на комп'ютеризованому приладі MICROTECH для передачі даних безпосередньо в додаток Windows за допомогою кабелю з комплекту.

Завантаження