Профілометр портативний Life Surf

Новий товар

Новий прилад для вимірювання шорсткості LITEsurf був випущений на основі 40-річного досвіду SM в області вимірювання і розробки приладу для вимірювання шорсткості для виробничих ділянок. 

Детальніше

3 168,00 €

Характеристики

Вивід даних Bluetooth +USB
Вимірювальний інтервал Х 17.5
Вимірювальний інтервал Z ±250
Погрешность , % 3
Дискретность , мкм 0.001

Інформація

Новий прилад для вимірювання шорсткості LITEsurf був випущений на основі 40-річного досвіду SM в області вимірювання і розробки приладу для вимірювання шорсткості для виробничих ділянок. Ось чому ми добре знаємо, які характеристики дійсно необхідні для інструментів цього типу, які будуть працювати належним чином: компактність, надійність, простота використання і ясність результатів, це характеристики, які роблять LITEsurf ідеальним приладом для визначення шорсткості ваших деталей. Ви думаєте про покупку нового портативного вимірювача шорсткості? Ми приймаємо виклик, тому що впевнені, що новий тестер шорсткості LITEsurf - це крок вперед у порівнянні з конкурентами! Ви все ще не впевнені? Ось вам 5 вагомих причин!

Зв'язок: сучасні технології дозволяють нам швидко і легко обмінюватися інформацією. Що може ваш новий прилад для вимірювання шорсткості? Новий LITEsurf, завдяки вбудованому Bluetooth і USB-з'єднання, дозволяє інтуїтивно і швидко підключати смартфони, планшети і ПК, а потім обмінюватися інформацією з рештою світу.

Гнучкість: ви хочете за допомогою одного приладу вимірювати зони по горизонталі, вертикалі, вгору / вниз або з боків, багато хто скаже, що це є неможливим, але LITEsurf може все це зробити. Через зонд можна повернути в бічному напрямку на 90 °, а до врівноваженного і попередньо навантаженому датчику можна виміряти кожну зону деталі.

Міцність: Кишеньковий тестер на шорсткість з невеликою кількістю пластику і великої кількості металу? Складно знайти на ринку. Але це не так! LITEsurf має корпус з легкого сплаву, оброблений з твердого матеріалу в поєднанні з корпусом з PC / ABS, які гарантують високу жорсткість при високій ударопрочности. Інструмент, який не боїться ударів і випадкових падінь необхідний при нормальному використанні у виробництві.

Звітність: Чи потрібно створювати власні звіти з логотипом компанії, описом, примітками і навіть фотографією вимірюваної деталі та зберігати їх в стандартному форматі, такому як PDF або Excel, для зручності спільного використання та архівування? Багато з них пропонують вам додаткове платне програмне забезпечення і, можливо, не настільки гнучке; LITEsurf, підключившись до зовнішнього пристрою, такого як ваш смартфон або планшет, на якому встановлена ​​безкоштовна "Roughness studio base" APP, може зробити все це з легкістю.

Термін служби батареї: як часто пристрої на батарейках розряджаються саме тоді, коли вони потрібні? Ми, як і ви це добре знаємо, і саме з цієї причини в LITEsurf була інтегрована складна система управління зарядом, вам досить поставити на зарядку на 50 хвилин, що гарантує вам 10 годин роботи і не менш 300 вимірювань шорсткості. У вас немає стільки часу? 3 хвилини зарядки достатньо, що б зробити не менше 20 вимірів.

LITEsurf заряджається за допомогою того ж кабелю і зарядного пристрою, які ви використовуєте для зарядки свого смартфона або планшета (USB type C), що значно спрощує процес.

Інструмент може аналізувати поверхневі елементи поряд з розмірними, завдяки змінним щупам для вимірювання шорсткості і профілометрії.

Завантаження