Стереомікроскоп бінокулярний зум СМО - Интернет магазин MICROTECH
Стереомікроскоп CMO Збільшити для перегляду

Стереомікроскоп бінокулярний зум СМО

330105001

Новий товар

МІКРОТЕХ пропонує професіний бінокулярний стереомікроскоп СМО із зум збільшенням. Основною відмінністю цього стереомікроскопу є професійна зум система із збільшенням 8-50 крат, фіксацією цілих збільшень та високоякісна оптика. 
В базовій комплектації цей стереомікроскоп комплетується парою окулярів WF10x та професійною нижньою та верхньою LED  підсвіткою.

Детальніше

23 545,56грн

Характеристики

Увеличение общее ,крат 8-50х
Збільшення 0,8-5,0x
Підсвітка LED

Інформація

МІКРОТЕХ пропонує професіний бінокулярний стереомікроскоп СМО із зум збільшенням. Основною відмінністю цього стереомікроскопу є професійна зум система із збільшенням 8-50 крат та фіксацією цілих збільшеннь та високоякісна оптика. 
В базовій комплектації цей стереомікроскоп комплетується парою окулярів WF10x та професійною нижньою та верхньою LED  підсвіткою.
Додатково бінокулярний стереомікроскоп СМО може комплектуватися окулярами WF15x, WF20x, WF25x, WF30x та Лінзами Берлоу 0,5х та 2х, що надає можливість розширити діапазон збільшення до 4-300 крат.
Також можливе оснащення цього мікроскопа цифровою USB камерою роздільною здатністю 5 Мп та програмним забезпечення для ПК.
Гарантія на стереомікроскоп СМО -12 місяців.

Завантаження