Стереомікроскоп тринокулярний зум СМТ - Интернет магазин MICROTECH
Стереомікроскоп CMO Збільшити для перегляду

Стереомікроскоп тринокулярний зум СМТ

330105003

МІКРОТЕХ (Україна)

Новий товар

МІКРОТЕХ пропонує професіний тринокулярний стереомікроскоп СМТ із зум збільшенням. Основною відмінністю цього стереомікроскопу є професійна зум система із збільшенням 8-50 крат, фіксацією цілих збільшень та високоякісна оптика. 
В базовій комплектації цей стереомікроскоп комплетується парою окулярів WF10x та професійною нижньою та верхньою LED підствіткою.

Детальніше

678.00€

Характеристики

Увеличение общее ,крат8-50х
Збільшення0,8-5,0x
ПідсвіткаLED

Інформація

МІКРОТЕХ пропонує професіний тринокулярний стереомікроскоп СМТ із зум збільшенням. Основною відмінніaстю цього стереомікроскопу є професійна зум система із збільшенням 8-50 крат, фіксацією цілих збільшень та високоякісна оптика. 
В базовій комплектації цей стереомікроскоп комплектується парою окулярів WF10x та професійною нижньою та верхньою LED підствіткою.
Додатково тринокулярний стереомікроскоп СМТ може комплектуватися окулярами WF15x, WF20x, WF25x, WF30x та Линзами Берлоу 0,5х та 2х, що надає можливість розширити діапазон збільшення до 4-300 крат.
Також можливе оснащення цього мікроскопа цифровою USB камерою роздільною здатність 5 Мп та програмним забезпечення для ПК.
Гарантія на стереомікроскоп СМТ -12 місяців.

Завантаження