Штангенциркуль ШЦЦВK-150 для внутрішніх вимірювань - Интернет магазин MICROTECH
Штангенциркуль ШЦЦВK-150 з подовженими губками для внутрішніх вимірювань Збільшити для перегляду

Штангенциркуль ШЦЦВK-150 для внутрішніх вимірювань

141330157

МІКРОТЕХ (Україна)

Новий товар

Бездротовий штангенциркуль комп'ютерний для внутрішніх вимірювань був розроблений і запатентований (патент США 10184772) компаній MICROTECH. Цей бездротовий штангенциркуль комп'ютерний для внутрішніх вимірювань має діапазон 170 мм.

Детальніше

17 252,76грн

Характеристики

Діапазон вимірювання ,мм 20-170
Похибка, мм ±0,020
Дискретність відліку ,мм 0.005
Індикація Комп'ютерна

Інформація

Бездротовий штангенциркуль комп'ютерний для внутрішніх вимірювань був розроблений і запатентований (патент США 10184772) компаній MICROTECH.
Основним перевагою цього універсального штангенциркуля є використання комп'ютеризованої вимірювальної системи від MICROTECH.

Це дає можливість мати 5 мікрон і більш високу точність, в порівнянні з конкурентами.
MICROTECH також підтримує цей штангенциркульний модуль контролю силів, що дає можливість будь-який час змінювати з однією та тією ж силою (1-20Н). Ця запатентована технологія підвищує точність штангенциркуля до 5 мікрон, що нам краще, ніж у стандартних штангенциркулеях.
Цей бездротовий штангенциркуль комп'ютерний для внутрішніх вимірювань має діапазон 170 мм.
Також комп’ютеризований вимірювальний модуль штангенциркулятора оснащений внутрішньою пам’яттю, функціями Go / NoGo з квітковою індикацією, Макс / хв, функціональними формулами, ручною температурою та компенсацією помилок.
Кольоровий дисплей і сенсорний екран забезпечують зручність використання мікронного штангенциркуля.
Немає необхідності відмовлятися від денних аккумуляторів, про вбудованому літій-полімерному акумуляторі.
Вбудований безпровідний модуль передачі даних дає можливість передавати актуальні дані та дані з пам’яті в програмне забезпечення MICROTECH MDS. Є модифікації ПО для пристроїв Windows, Android, iOS.
Також можна використовувати USB-роз'єм на комп'ютеризованому пристрої MICROTECH для передачі даних напряму в додатку Windows за допомогою кабелю з комплекту.

Завантаження