Штангенциркуль ШЦЦВK-300 з подовженими губками для внутрішніх вимірювань Збільшити для перегляду

Штангенциркуль ШЦЦВK-300 для внутрішніх вимірювань

141330307

МІКРОТЕХ (Україна)

Новий товар

Безпроводний штангециркуль комп'ютерний для внутрішніх вимірювань був розроблений і запантентований (патент США 10184772) компанією МICROTECH. Цей безпроводний штангенциркуль комп'ютерний для внутрішніх вимірювань має діапазон 30-300 мм.

Детальніше

Завантаження

21 306,60грн

Характеристики

Діапазон вимірювання ,мм30-300
Похибка, мм±0,020
Дискретність відліку ,мм0.005
ІндикаціяКомп'ютерна

Інформація

Безпроводний штангециркуль комп'ютерний для внутрішніх вимірювань був розроблений і запантентований (патент США 10184772) компанією МICROTECH.
Основною перевагою цього штангенциркуля для внутрішніх вимірювань є використання комп'ютеризованої вимірювальної системи MICROTECH.
MICROTECH також оснастив цей штангенциркуль модулем контролю сили, що дає можливість постійно вимірювати з однією і тією ж силою (1-20Н). Ця запатентована технологія підвищує точність штангенциркуля до 5 мікрон, що набагато краще ніж у стандартних штангенциркулів.
Цей комп'ютерний бездротовий штангенциркуль для внутрішніх вимірювань має діапазон вимірювання 30- 300 мм.
Також комп'ютеризований вимірювальний модуль штангенциркуля оснащений внутрішньою пам'яттю, функціями Go/NoGo з колірною індикацією, Max/min, функцією формули, ручним налаштуванням температури та компенсацією помилок.
Кольоровий дисплей та сенсорний екран забезпечують зручність використання штангенциркуля.
Немає необхідності витрачати зайві гроші на акумулятори, завдяки вбудованому літій-полімерному акумулятору.
Вбудований модуль бездротової передачі даних дає можливість передавати дані вимірювання та дані з пам'яті в програмне забезпечення MICROTECH MDS. Є модифікації програмного забезпечення для пристроїв Windows, Android, iOS.
Також можна використовувати USB-роз'єм на комп'ютеризованому приладі MICROTECH для передачі даних безпосередньо до програми Windows за допомогою кабелю з комплекту.

22 інших товарів в цій категорії: