Індикатор важільно-зубчастий комп'ютерний ИРБЦ - 0,8

120129018

МІКРОТЕХ (Україна)

Новий товар

Основною перевагою цього прецизійного індикатора є використання комп'ютеризованої вимірювальної системи МІКРОТЕХ.
Це дає можливість мати ціну поділки 0,1 мікрона і більш високу точність, в порівнянні з аналоговими та цифровими важільно-зубчастими індикаторами ИРБ та ИРБЦ.

Детальніше

Завантаження

22 024,80грн

Характеристики

Діапазон вимірювання ,мм0-0.8
Похибка, мм±0,005
Дискретність відліку ,мм0.0001

Інформація

Високоточний суб-мікронний важільно-зубчастий тип ИРБЦ комп’ютеризований індикатор був розроблений харківським МІКРОТЕХ у 2021 році.
Основною перевагою цього прецизійного індикатора є використання комп'ютеризованої вимірювальної системи МІКРОТЕХ.
Це дає можливість мати ціну поділки 0,1 мікрона і більш високу точність, в порівнянні з аналоговими та цифровими важільно-зубчастими індикаторами ИРБ та ИРБЦ.
Даний індикатор ИРБЦ оснащений внутрішньою пам'яттю, функціями ПР/НЕПР з кольоровою індикацією, функцією МАКС/МИН, Формулою, температурною та математичною компенсацією похибки.
Кольоровий сенсорний екран покращує ергономіку суб-мікронного індикатора.
Немає необхідності витрачати додаткові кошти на змінні батареї, завдяки вбудованій перезаряджаємій літій-полімерній батареї.
Вбудований модуль бездротової передачі даних надсилає дані на відстань до 50 метрів в програмне забезпечення МІКРОТЕХ для Windows, Android, iOS пристроїв.
Всі індикатори МІКРОТЕХ проходят метрологічний контроль в акредитованій ISO 17025 Ilac метрологічній лабораторії на автоматизованому калібрувальному стенді. Сертифікат калібрування ISO 17025 на замовлення.

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: