Профілометр HANDYSURF 35/40/45 - Интернет магазин MICROTECH

Профілометр HANDYSURF 35/40/45

ACCRETECH (Japan)

Новий товар

Японський профілометр-профілограф HANDYSURF 35/40/45 виробництва ACCRETECH використовується для вимірювання параметрів шорсткості.

Детальніше

135 819,60грн

Характеристики

Країна виробник Японія
Дискретность , мкм 0,0007
Діапазон вимірювання по осі Z від -210 до 160

Інформація

Профілометр-профілограф HANDYSURF 35/40/45 виробництва ACCRETECH (Японія) використовується для вимірювання параметрів шорсткості.

Серія профілометрів  HANDYSURF+ пропонує вибір типів для задоволення потреб широкого кола застосувань. На додаток до стандартного типу (модифікація 35) в номенклатурі є модель з відвідним приводом (модифікація 40), так і тип горизонтального трасування (модифікація 45) для використання в обмеженому просторі. HANDYSURF+ відповідає ISO, JIS (2001, 1994, 1982), ASME, CNOMO та іншим міжнародним стандартам. Портативний профілометр підтримує роботу англійською, японською, німецькою, французькою, італійською, іспанською та португальською мовами. А незабаром і російською мовою. Він відповідає європейським стандартам безпеки для маркування РЄ.

Програмне забезпечення профілометра  для виведення даних включено до стандартного комплекту. Датчик усунення забезпечує точне вимірювання шорсткості поверхні. Оскільки датчик є змінним, можуть використовуватися додаткові датчики, призначені для отворів і глибоких канавок, що розширює спектр застосування приладів даної серії. USB порт дозволяє передавати дані вимірювань, значення параметрів та дані кривої профілю безпосередньо на комп'ютер.

Завантаження