Профілометр-профілограф HANDYSURF 35/40/45 - Интернет магазин MICROTECH

Профілометр-профілограф HANDYSURF 35/40/45

ACCRETECH (Japan)

Новий товар

Японські Профілометри-профілографи серії SURFCOM виробництва ACCRETECH використовуються для вимірювання параметрів шорсткості.

Детальніше

277 407,60грн

Характеристики

Країна виробник Японія
Вивід даних USB
Дискретность , мкм 0,0007/0.0001
Екран 7 дюймовий LED дисплей

Інформація

Профілометри-профілографи серії SURFCOM виробництва ACCRETECH (Японія) використовуються для вимірювання параметрів шорсткості.

Стаціонарні та портативні прилади для контролю шорсткості компанії ACCRETECH профілометри серії SURFCOM TOUCH відрізняються від аналогів відмінною працездатністю та нескладним інтерфейсом користувача.

• SURFCOM TOUCH 35/40/45
Маленькі та легкі приводи для портативних вимірів. Крім горизонтальної поверхні можуть бути виконані вимірювання на вертикальній поверхні у вузьких областях з поперечною трасою.

• SURFCOM TOUCH 50
Розширений діапазон виміру осі Z від 800 до 1000 мкм (збільшення на 25%).
Високоефективний прилад з діапазоном вимірювання 1000 мкм та мінімальною роздільною здатністю Z-осі 0,0001 мкм дозволяє проводити вимірювання по широкому діапазону та з високою ціною поділки. Немає необхідності думати про діапазон виміру. На додаток до рівної поверхні можна контролювати шорсткість або хвилястість на нестандартній поверхні, такий як ступінчаста або кругла поверхня.

• SURFCOM TOUCH 550
Оснащений високопродуктивним приводом з високою роздільною здатністю та широким діапазоном.
Розмір гранітної основи, висота колони та діапазон переміщення по осі X можуть бути вибрані в залежності від потреб Замовника.

Усі профілометри проходять 100% метрологічний контроль та калібрування в акредитованій ISO 17025 метрологічній лабораторії.

Завантаження