Довжиномір настільний горизонтальний PS15BH Sylvac Збільшити для перегляду

Довжиномір настільний горизонтальний PS16 V2 Sylvac 0-50мм

PS16 V2 0-50mm

Sylvac (Swiss)

Новий товар

Швейцарські настільні горизонтальні довгоміри PS16 V2 Sylvac для високоточного вимірювання деталей до 50 мм. Довгомір розроблений як універсальний мікрометр для вимірювання внутрішнього зовнішнього діаметра, концентричності, кроку зубчастих коліс, мікрорізьблення і багато іншого.

Детальніше

Завантаження

278 042,40грн

Характеристики

Діапазон вимірювання ,мм0-50
Похибка, мм±0,002
Зусилля, Н0,1-0,6
Маса, кг4,2

Інформація

Sylvac PS16 V2 розроблений як універсальний мікрометр для вимірювання внутрішнього і зовнішнього діаметрів, концентричності, кроку зубчастого зачеплення, мікронерівностей і багато чого іншого. Новий стенд PS16 оснащений великим цифровим дисплеєм і одним важелем, який дозволяє легко затискати зразок, забезпечуючи ергономічність і точність вимірювань. Завдяки зручному дизайну і Bluetooth®, ви також можете прискорити перевірку і передачу даних за допомогою з'єднання для передачі даних. Sylvac PS16 V2 також може бути оснащений столиком по осях x, y, z для точного встановлення зразка.

Залежно від моделі, Sylvac PS16 V2 призначена для перевірки зразків розміром до 50 мм. Ці стенди можуть бути оснащені різними типами столів відповідно до ваших потреб, а також декількома типами ковадл будь-якої форми. Кульковий підшипник, регульоване і реверсивне вимірювальне зусилля, а також багато інших функцій і аксесуарів роблять ці столи обов'язковими для вашої майстерні або контрольної кімнати. У порівнянні з мікрометром, Sylvac PS16 V2 дуже добре підходить для контролю якості невеликих прецизійних деталей, таких як невеликі кріплення, механічні пристрої в медичній, сенсорній та електронній промисловості.

• Портативні настільні довжиноміри
• Модифікація з вбудованим субмікроним інддикатором
• Регулюєме зусилля
• Калібрування ISO 17025:2017
• Гарантія 3 роки
• Виробництво Sylvac( Швейцарія)

30 інших товарів в цій категорії: