3Д ручна цехова КВМ FULCRUM

FULCRUM

Aberlink (UK)

Новий товар

Fulcrum - це революційна ручна КВМ, яка завдяки використанню трьох осей обертання має компактну та портативну конструкцію, що дозволяє використовувати її там, де вона необхідна - в цеху біля верстатів.

Детальніше

Завантаження

827 448,00грн

Характеристики

Діапазон вимірювання ,мм280x280x150
Похибка, мм±0,005
Дискретність відліку ,мм0,04
ТипАвтоматичний
Похибка , мкм2.6+0,4L/100

Інформація

Перевіряйте деталі на кожному етапі виробничого процесу.

Fulcrum - це революційна ручна КВМ, яка завдяки використанню трьох осей обертання має компактну та портативну конструкцію, що дозволяє використовувати її там, де вона необхідна - в цеху біля верстатів.

Розроблена для оптимізації контролю, оскільки деталі знімаються з верстата по одній операції за раз, повертаючись в процес обробки при першій же можливості, перед остаточним контролем, без додаткових витрат.

Для вимірювального програмного забезпечення Aberlink був розроблений більш простий користувальницький інтерфейс, що робить його ще простішим у використанні на ручних КВМ, зберігаючи при цьому повну функціональність. Після ручного сканування деталі автоматично розпізнаються критичні характеристики і автоматично відображаються розміри.

Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення та інноваційний дизайн означають, що ви зможете вимірювати деталі за лічені хвилини після ввімкнення КВМ Fulcrum, навіть не маючи попереднього досвіду роботи. Вона швидко стане кращим інструментом для швидкого і спеціального контролю, будь то контроль при першому ввімкненні, контроль якості невеликих партій або налагодження верстатів з ЧПК. Fulcrum - це найпростіша в освоєнні та використанні КВМ.

Компактна портативна конструкція
Електричне живлення 3 А, без повітря
Міцна ручна КВМ для цеху
Революційне просте у використанні програмне забезпечення Aberlink для ручних вимірювань
Найкоротша крива навчання в порівнянні з будь-якою аналогічною системою - 1 день без попереднього досвіду роботи з КВМ
Безперервне сканування для вимірювання розмірів і форми
Точність до 5 мікрон в будь-якому місці діапазону вимірювань

Аксесуари

20 інших товарів в цій категорії: