Програмний модуль для контролю за CAD моделлю Aberlink Збільшити для перегляду

Програмний модуль Aberlink 3D Manual

Aberlink (UK)

Новий товар

Завантаження

124 080,00грн

Інформація

Програмне забезпечення Aberlink 3D встановлює стандарти простоти використання. Розроблене на основі графічного інтерфейсу, Aberlink 3D може працювати в 2D і 3D як з координатно-вимірювальними машинами з ЧПК, так і ручним керуванням, за умови використання датчиків торкання, сканування або відео систем. Завдяки цьому програмне забезпечення Aberlink 3D використовує не тільки Aberlink, а й багато інших виробників вимірювальних приладів по всьому світу.

Програмне забезпечення Aberlink 3D перевершує своїх конкурентів за простотою використання, а також має потужну функціональність, завдяки чому його обирають не тільки звичайні користувачі, а й фахівці-професіонали.

Програмне забезпечення Aberlink 3D є революційним. Під час вимірювання деталі її зображення будується на екрані і користувачеві достатньо натиснути на виміряні елементи, щоб отримати розміри, які будуть відображені на екрані.

Звіт про вимірювання може бути представлений у вигляді графічного зображення, що виводиться на екран або в різних форматах, які можуть відображати номінальні розміри, допуски, відхилення, відповідність/невідповідність допуску тощо. Дані результати можуть бути експортовані в таблиці Excel.

Додатково до цього доступні звіти про особливості форми елементів (круглості, прямолінійності тощо), звіти у вигляді статистичних графіків і діаграм, а також узагальнювальний звіт, що містить усі результати вимірювань.

Щоразу, під час вимірювання деталі, створюється програма для подальшого автоматизованого контролю. Програмне забезпечення також розраховує "безпечний об'єм" під час руху від елемента до елемента та під час індексації вимірювальної голівки, тож оператору не потрібно турбуватися про це.Популярне в усьому світі, доступне багатьма мовами, метрологічне програмне забезпечення пропонує користувачеві потужне, але просте рішення для вимірювань і контролю. Застосування Aberlink 3D не тільки збільшує швидкість контролю деталей, а й значно скорочує період навчання нових користувачів.

13 інших товарів в цій категорії: