3D сканер Creaform MetraScan Black Elite

Creaform (Canada)

Новий товар

Метрологічний 3D сканер MetraSCAN BLACK Elite від Creaform – найшвидший та найточніший професійний 3D сканер. Він є портативною координатно-вимірювальною машиною (CMM) для проведення вимірювань безпосередньо на виробничому майданчику, у будь-яких умовах та на будь-яких поверхнях.

Детальніше

Завантаження

7 452 000,00грн

Інформація

Метрологічний 3D сканер Creaform MetraSCAN 3D BLACK Elite

Метрологічний 3D сканер MetraSCAN BLACK Elite від Creaform – найшвидший та найточніший професійний 3D сканер. Він є портативною координатно-вимірювальною машиною (CMM) для проведення вимірювань безпосередньо на виробничому майданчику, у будь-яких умовах та на будь-яких поверхнях.

Лінійка оптичних CMM сканерів MetraSCAN 3D розроблена спеціально для професійного метрологічного контролю на виробництві. Цей оптичний сканер CMM створений для виконання високоточних та відтворюваних вимірювань метрологічного класу та тривимірних геометричних перевірок поверхні.

 

Переваги Creaform MetraSCAN 3D

MetraSCAN 3D здатні ефективно та швидко працювати в будь-яких виробничих умовах. Вібрації в цеху, рух деталей та непостійність навколишнього середовища, що позначаються на результатах вимірювань інших приладів, для MetraSCAN 3D не є перешкодою. Таким чином, найкраще ці пристрої підходять для застосування в тих галузях, де є недоречними компроміси щодо якості або ефективності.

Працюючи в найскладніших умовах і на різних поверхнях, він покращує ваші процеси контролю якості та зворотного проектування. Разом із датчиком із двома камерами C-Track, MetraSCAN BLACK Elite складає систему прив’язки та відстеження положення 3D сканера щодо сканованого об’єкта. А у поєднанні з HandyPROBE, портативною оптичною координатно-вимірювальною машиною (PCMM), створює систему 3D-сканування та вимірювання, яку можна використовувати для широкого спектру метрологічних застосувань.

 

Продуктивність 3D-вимірювань

Швидкість 3D-сканування залежить не тільки від швидкості вимірювання. На неї впливає набір таких параметрів, як: площа сканування, кількість лазерних ліній, зручність та свобода пересування, що дозволяють швидко сканувати поверхню з різних сторін.

Для прискорення процесів 3D-сканування, MetraSCAN 3D проектує 15 лазерних схрещених ліній. Висока швидкість 3D-сканування досягається завдяки швидкому налаштуванню та підключенню, скануванню в реальному часі та швидкому отриманню готових до використання файлів.

 • Висока швидкість вимірювання – виробляє 1 800 000 вимірювань в секунду.
 • Велика область сканування всіх типів деталей. 3D сканер проектує на поверхню 15 лазерних схрещених ліній, що забезпечує йому відмінну продуктивність вимірювань.
 • Побудова сітки у реальному часі. Зменшує час між скануванням та отриманням робочих файлів.
 • Надшвидка установка – підготовка до роботи відбувається дуже швидко: сканер готовий до роботи буквально через 5 хвилин.

 

 

Вражаюча точність у будь-яких умовах

Завдяки тому, що метрологічний 3D сканер MetraSCAN 3D BLACK Elite не має жодних жорстких вимог до налаштування вимірювань, він чудово підходить для використання безпомсереджньо у виробничих цехах. Він забезпечує точні результати незалежно від точності налаштування вимірюваннь та рівня досвіду оператора. Завдяки оптичному трекеру C-Track, який забезпечує динамічну прив’язку, сканер, деталь та оптичний трекер можуть переміщатися в просторі під час перевірки та, як і раніше, забезпечувати точні вимірювання.

 • Точність – 0,025 мм.
 • Об’ємна точність – 0,064 мм/м.
 • Надійні приймальні випробування – 3D сканер створений на основі стандарту VDI/VDE 2634, частина 3, що дає більш точні вимірювання, що простежуються. Повірений у лабораторії, акредитованій ISO 17025.
 • Точність у виробничих умовах з динамічною прив’язкою – точність виміру нечутлива до нестабільності навколишнього середовища. Висока якість. Вимірює всі типи складних та деталізованих деталей.

 

 

Неперевершена універсальність

Універсальний MetraSCAN 3D BLACK Elite може використовуватись для сканування деталей різних розмірів та поверхонь у режимі реального часу. Він легко та без втрати точності сканує чорні або блискучі деталі будь-якої форми, геометрії та складності поверхні.

 • Технологія синій лазер. Завдяки використанню лазера синього кольору, він ідеально підходить для блискучих та дзеркальних поверхонь.
 • Великий об’єм вимірювань, що легко розширюється. Скануючи великі поверхні із застосуванням MetraSCAN 3D BLACK Elite з різних позицій, будьте впевнені у високій якості результату.
 • Додатковий HandyPROBE – поєднання 3D-сканування та зондування. Мітки не потрібні.

 

 

Метрологічний 3D сканер MetraSCAN 3D BLACK Elite

Інноваційна технологія MetraSCAN 3D забезпечує безпрецедентну точність, простоту, портативність, швидкість та ефективність 3D-контролю у вашому виробничому середовищі. 3D-вимірювання різних складних деталей, розмірів, матеріалів та обробки ще ніколи не були такими простими.

 1. Високоякісна оптика. Оптимальна якість сканування.
 2. Додаткова поодинока лазерна лінія. Легке захоплення важкодоступних місць.
 3. Технологія синій лазер. Сканування будь-яких поверхонь із високою роздільною здатністю.
 4. Колірний індикатор відстані до об’єкта. Максимальна продуктивність сканування.
 5. Багатофункціональні кнопки. Швидкий доступ до часто використовуваних функцій програмного забезпечення.
 6. Індикатори видимості. Видимість сканера, зонда та трекера.
 7. Безперервний моніторинг довкілля. Відстеження неточностей калібрування.
 8. Модуль HandyPROBE. Додаткові можливості зондування.

 

 

Зручна програмна платформа VXelements

MetraSCAN 3D BLACK Elite поставляється з VXelements™, повністю інтегрованою та зручною програмною платформою для 3D сканування. Ряд розширених модулів VXelements дозволяє використовувати всю інформацію про розміри, отриману за допомогою MetraSCAN 3D, у спрощеному, багатофункціональному середовищі обробки даних.

 

Програмні модулі*

 • VXinspect™ – програмний модуль контролю розмірів для перевірки першого виробу або контролю якості.
 • VXmodel™ – програмний модуль Scan-to-CAD для остаточної обробки та підготовки даних 3D-сканування для використання в будь-якому рішенні для 3D-друку або CAD.

* Купуються окремо.

 

Підтримка Creaform

Купуючи 3D сканер Creaform у 3DDevice, ви отримуєте:

 • Безкоштовне навчання роботі з пристроєм.
 • Установка обладнання на місці по всій Україні.
 • Технічний супровід у процесі експлуатації.
 • Висококваліфіковане обслуговування.

 

Технічні характеристики

Джерело світлаСітка з 15 синіх лазерних ліній (+1 додаткова лінія)
Об’ємна точність (мм/м)0,064
Площина поля захоплення (мм)310 x 350
Робоча відстань (мм)300
Тип сканераПортативний
Додаткові розширенняHandyPROBE, C-Track, Virtual metrology lab, Portable Workstation, MaxSHOT 3D
Кольорове скануванняНі
Сканувати з міткамиНі
Діапазон розмірів деталей (м)0,2 – 6,0
Швидкість сканування (точок/с)1800000
Точність сканування (мм)До 0,025
Об’ємна точність з MaxSHOT Next™ | Elite (мм/м)0,044 + 0,015
Точність зондування за допомогою HandyPROBE Next (мм/м)0,025
Глибина сканування (мм)250
Відстань між точками (мм)0,100
Клас лазеру2M (безпечний для очей)
Методи позиціонуванняМіки (необов’язково)
Типи файлів, що підтримуються.dae, .fbx, .ma, .obj, .ply, .stl, .txt, .wrl, .x3d, .x3dz, .zpr, .3mf
Програмне забезпеченняVXelements
Сумісне ПЗ3D Systems (Geomagic® Solutions), InnovMetric Software (PolyWorks), Metrologic Group (Metrolog X4), New River Kinematics (Spatial Analyzer), Verisurf, Dassault Systèmes (CATIA V5, SOLIDWORKS), PTC (Creo), Siemens (NX, Solid Edge), Autodesk (Inventor, PowerINSPECT)
ПідключенняUSB 3.0
Системні вимогиHP ZBook 17, Intel Core i7 (6+ ядер) – 2,6 ГГц або більше (повинен підтримувати інструкції AVX2), Windows 10 (64 біта), NVIDIA Quadro RTX5000 16 ГБ, OpenGL 4.5 і вище, пам’ять 64 ГБ, накопичувач (SSD) із принаймні 200 ГБ вільного місця
Вага нетто (кг)Сканер: 1,49 кг; Probe: 0,5 кг; C-Track: 5,7 кг
Розміри нетто (мм)Сканер: 289 x 235 x 296; Probe: 68 x 157 x 340; C-Track: 1031 x 181 x 148
Країна виробникКанада
Гарантійний термін (місяці)12
СертифікатиEC Compliance (Electromagnetic Compatibility Directive, Low Voltage Directive), compatible with rechargeable batteries (when applicable), IP50, WEEE
ПатентиFR 2,838,198, EP (FR, UK, DE, IT) 1,492,995, US 7,487,063, CA 2,529,044
Діапазон температур робочого середовища (°C)5 – 40
Діапазон вологості робочого середовища (%)10 – 90

 

 

13 інших товарів в цій категорії: