КЛЮЧІ МОМЕНТНІ ДИНАМОМЕТРИЧНІ З ТРЕЩІТКОЮ Збільшити для перегляду

Ключ моментний дінамометричний з трещіткою КМДА-100

227010100

МІКРОТЕХ (Україна)

Новий товар

Ключі динамометричні з трещіткою призначені для контролю крутного моменту сили і оснащені вікном індикації та 2 шкалами.

Детальніше

Завантаження

15 494,40грн

Характеристики

Діапазон H/м 20-100
Дискретність H/м 0,25
Маса, кг 0,9
Довжина, мм 438
Діапазон, H 70-200 Н*м
Похибка, мм ±4
Індикація Трещеточний

Інформація

МІКРОТЕХ пропонує в Україні ключі динамометричні з трещіткою КМДА
Ключі динамометричні з трещіткою призначені для контролю крутного моменту сили і оснащені вікном індикації та 2 шкалами. Відмінністю динамометричних ключів з трещіткою є простота експлуатації, розширені діапазони вимірювання сили і підвищена точність.
На ключах нанесені 2 шкали в Н * м і Lbs. Залежно від діапазону вимірювання моментного ключа головка може бути розміром від 3/8 дюйма до 1/2 дюйма. Максимальний діапазон індикаторного ключа КМДІ може досягати 2800 Н * м.
Всі динамометричні ключі проходять метрологічний контроль на цифровому калібрувальному стенді в метрологічної лабораторії МІКРОТЕХ, акредитованої по ISO 17025 Ilac.

30 інших товарів в цій категорії: