Оптиметр вертикальний ИКГ-3 Збільшити для перегляду

Оптиметр горизонтальний ИКГЦ-3

ИКГЦ-3

МІКРОТЕХ (Україна)

Новий товар

Оптиметри ИКГЦ-3 оснащені прецизійним швейцарським щупом Pretec дискретністю відліку 0,01 мікрон і багатофункціональною цифровою системою індикації Sylvac (Швейцарія) і комплектується різними столиками.

Детальніше

Завантаження

912 600,00грн

Характеристики

Діапазон вимірювання ,мм0-500
Похибка, мм±1+0,005L
Дискретність відліку ,мм0,1/0,01
Зусилля, Н2±0,5
Маса, кг123

Інформація

Горизонтальний цифровий оптиметри ИКГЦ-3 збирається і юстується харківським МІКРОТЕХ. Оптиметри використовуються для контактних вимірювань лінійних розмірів шляхом порівняння з мірами довжини, калібрами або деталями-екземплярами
На високоточному цифровому вертикальному оптиметрі ИКГЦ-3 можна вимірювати кінцеві міри довжини, зовнішні і внутрішні розміри до 500 мм, як вимірювальна машина.
Оптиметри ИКГЦ-3 оснащені прецизійним швейцарським щупом Pretec дискретністю відліку 0,01 мікрон і багатофункціональною цифровою системою індикації Sylvac (Швейцарія) і комплектується різними столиками. Діапазон вимірювання оптиметра ИКГЦ-3 0-500 мм з дискретністю 0,01 мікрон.
Даний цифровий оптиметр є покращеною версією стандартного оптичного оптиметра ИКГ. Він дає можливість зберігати результати вимірювання, передавати з на ПК, контролювати ПР / НЕ має дискрентність 10 нанометрів.
Оптиметри МІКРОТЕХ проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO 17025 метрологічній лабораторії.

3 інших товарів в цій категорії: