Мікроскоп вимірювальний УИМ-21 Збільшити для перегляду

Мікроскоп вимірювальний УИМ-21Ц

УИМ-21Ц

МІКРОТЕХ (Україна)

Новий товар

Універсальний вимірювальний мікроскоп УИМ зазнав ряд вимірювань і вже в базовій комплектації оснащується мікронними цифровими шкалами і блоком цифрової індикації

Детальніше

42 000,00 €

Характеристики

Максимальна вага деталі, кг 40
Габарити 1300x1250x800 mm
Маса, кг 450

Інформація

Мікроскоп універсальний вимірювальний УИМ призначений для лінійних і кутових вимірів в прямокутних і полярних координатах. В основу принципу роботи покладено оптичний візирний метод. В процесі вимірювання зображення вимірюваного об'єкта (деталі) спостерігають у поле зору окуляра. Результати вимірювань зчитуються за допомогою відлікових мікроскопів та штрихових шкал або в цифровому вигляді за допомогою блоку цифрової індикації та ПК.

Універсальні мікроскопи застосовують для вимірювання різьбових виробів, складних профільних шаблонів, шкал, кулачків, конусів, черв'ячних фрез, конусів мітчиків, діаметрів отворів, зубчастих коліс, а також радіусів заокруглень і відстаней між отворами в поздовжньому (до 200мм) і в поперечному (до 100мм ) напрямку в відбитому і те, що відбувається світлі.

Універсальний вимірювальний мікроскоп УИМ зазнав ряд вимірювань і вже в базовій комплектації оснащується мікронними цифровими шкалами і блоком цифрової індикації, що покращує ергономіку і сильно спрощує процес вимірювання.
Всі вимірювальні мікроскопи УИМ проходять настройку, юстирування в МІКРОТЕХ і метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічної лабораторії.
Гарантія на мікроскоп УИМ -12 місяців

Завантаження