Індикатор важiльно-зубчастий цифровий ИРБЦ-0.8

905.4321

Sylvac (Swiss)

Новий товар

МІКРОТЕХ пропонує швейцарські індикатори Sylvac.
Цифровий індикатор Sylvac ИРБЦ-0.8 має діапазон вимірювання 0-0,8 мм і ціну поділки 0,001 мм.

Детальніше

Завантаження

34 272,00грн

Характеристики

Діапазон вимірювання ,мм 0,8
Похибка, мм 0,010
Дискретність відліку ,мм 0.001
Захист IP IP-54

Інформація

МІКРОТЕХ пропонує швейцарські індикатори Sylvac.
Цифровий індикатор Sylvac ИРБЦ-0.8 має діапазон вимірювання 0-0,8 мм і ціну поділки 0,001 мм.

  • Портативність і універсальність: Наш індикатор, призначений для перевірки круглості та площинності, має компактний корпус Ø 45 мм і дисплей, що повертається на 270°, для зручних вимірювань на ходу. Його можливості інтеграції дають змогу легко використовувати його на оснащенні, спеціальних пристосуваннях і вимірювальних приладах.
  • Безперебійний збір даних: Оснащений вбудованою технологією Bluetooth®, наш цифровий індикатор дає змогу передавати дані вимірювань бездротовим зв'язком, забезпечуючи швидкий і безпомилковий збір даних для підвищення продуктивності. Крім того, він підтримує виведення даних через RS232 у поєднанні із зовнішнім живленням.
  • Неперевершена точність: Досягніть точних вимірювань за допомогою нашого індикатора. Цифровий дисплей з роздільною здатністю 0,001 мм, а також аналогова шкала забезпечують докладні та надійні показання. Довіртеся нашій високоякісній технології для отримання стабільних і повторюваних результатів.
  • Зручність використання: Насолоджуйтесь зручністю використання нашого індикатора. Простий у використанні інтерфейс і взаємозамінність компонентів спрощують налаштування. Дисплей, що повертається на 270°, забезпечує читабельність під будь-яким кутом. Додаткові функції включають автоматичне вимкнення і програмовану улюблену кнопку для більшої зручності.
  • Варіанти щупів і діапазон вимірювань: Виберіть одну з трьох версій, що відрізняються довжиною щупа і діапазоном вимірювань. Чи то 12-міліметровий щуп з діапазоном вимірювання 0,8 мм, чи то 36-міліметровий щуп з діапазоном 2,0 мм, чи то комбінована модель з обома варіантами щупів, наш прилад забезпечує точні вимірювання в різних ситуаціях. Щуп M1.4 з кулькою з карбіду вольфраму Ø 2 мм є поворотним і змінним, що забезпечує додаткову гнучкість.
  • Стійка та міцна конструкція: Розроблений для роботи в складних умовах, наш індикатор стійкий до впливу води та охолоджувальних рідин і має клас захисту IP54. Революційна механічна конструкція без шестерень, що виключає похибку гістерезису

Всі індикатори Sylvac проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO 17025 метрологічній лабораторії. Сертифікат калібрування ISO 17025 на замовлення.

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: