ПРОЕКТОР BATY SM20 Збільшити для перегляду

Проектор BATY SM20

baty(UK)

Новий товар

Даний профільний проектор має екран 500мм і служить для безконтактних вимірювань лінійних і кутових розмірів профілів і елементів поверхонь деталей в прохідному і відбитому світлі.

Детальніше

Завантаження

1 066 968,00грн

Характеристики

Дискретність відліку ,мм0.0005
Маса, кг150
Дискретність0,0005

Інформація

МІКРОТЕХ представляє в Україні високоякісні оптичний проєктор Baty SM20 виробництва Великобританії.
Даний профільний проєктор має екран 500мм і служить для безконтактних вимірювань лінійних і кутових розмірів профілів і елементів поверхонь деталей в прохідному і відбитому світлі.
Профільний проєктор Baty SM20 комплектується сенсорним монітором з ПО 2D Fusion з повним геометричним функціоналом і автоматичним кромкошукачем. Зображення виміряної деталі можна роздрукувати у вигляді креслення з вказівкою всіх розмірів. Всі можливості звіту включають в себе: завдання геометричних допусків, статистичний контроль даних, аналіз на відповідність допускам ПР / НЕ, автоматичний обмін даними з табличним редактором і автоматичним виконанням програми вимірювань. Комплектується сенсорним промисловим ПК з ОС Windows).
Профільні проєктор Baty проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ і мають гарантію 12 місяців з можливістю розширення до 36 місяців.

XLS - цифровий дисплей 2 координати
FT-2-E - дисплей комп'ютера з Windows PC від 19'
сенсорний екран із програмним забезпеченням Fusion з геометричними функціями
та імпорт/експорт креслень і моделей (dxf)

5 інших товарів в цій категорії: