СТЕНДИ КОНТРОЛЮ НАТЯГУ ПРОВОЛОКИ WТ3 Збільшити для перегляду

Стенди контролю динамометричних викруток ТТ02-50

МТТ02-50

MARK-10

Новий товар

Стенди контролю динамометричних викруток TT02-50 представляють собою просте і точне рішення для тестування ручних, електричних і пневматичних динамометричних викруток, гайкових ключів і інших інструментів. 

Детальніше

Завантаження

124 200,00грн

Характеристики

Похибка , %0.3
Діапазон H/м1,35
Дискретність H/м0,001
КонтрольВикруток

Інформація

Стенди контролю динамометричних викруток TT02-50 представляють собою просте і точне рішення для тестування ручних, електричних і пневматичних динамометричних викруток, гайкових ключів і інших інструментів. Ці стенди контролю компактні і міцні, підходять для виробничих умов. Універсальне квадратне гніздо 3/8 "підходить для звичайних біт і насадок. TT02-50 фіксує піковий крутний момент в обох напрямках вимірювання, а також розраховує 1-й і 2-й піки, що корисно для інструментів натискового типу.

Частота дискретизації 7 000 Гц і точність ± 0,3% дозволяють отримати надійні та стабільні результати випробувань. TT02-50 включає в себе ряд складних функцій, що підвищують продуктивність, включаючи USB, RS-232, Mitutoyo і аналогові виходи, автоматичний висновок / обнулення / збереження даних при прослизанні інструменту або натисканні, пам'ять на 1000 свідчень, індикатори і виходи "Go / NoGo" і багато іншого. Для запобігання несанкціонованої зміни налаштувань і калібрування передбачений захист паролем.

Стенди серії TT02-50 включають програмне забезпечення для збору даних MESUR® Lite. MESUR® Lite табулює безперервні або одноточкові дані. Дані, що зберігаються в пам'яті TT02, також можуть бути завантажені в великій кількості. Експорт в Excel одним клацанням миші дозволяє проводити подальші операції з даними.

30 інших товарів в цій категорії: