Laboratory equipment

Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ®- різноманітні інструменти та спорядження, яке використовується вченими, що працюють в лабораторії для виконання експерименту або здійснення вимірювань. Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ® підрозділяється на загальнолабораторне, вимірювальне, спеціалізоване, випробувальне та аналітичне. Нижче запропоновано різноманіт...

Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ®- різноманітні інструменти та спорядження, яке використовується вченими, що працюють в лабораторії для виконання експерименту або здійснення вимірювань. Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ® підрозділяється на загальнолабораторне, вимірювальне, спеціалізоване, випробувальне та аналітичне. Нижче запропоновано різноманітне вимірювальне обладнання для лабораторій від МІКРОТЕХ®.

 

З 2005 року розпочато серійне виробництво європейського асортименту лабораторного обладнання в системі якості ISO 9001:2000 (з 2010 року - переакредитація ISO 9001:2008).

More

Laboratory equipment There are no products in this category.

Subcategories

 • 3d Measurements
  МІКРОТЕХ робить складні 3D вимірювання простими та бюджетними завдяки співпраці з найбільшим британським виробником координатно-вимірювальних машин Aberlink та швейцарським виробником вимірювальних рук Trimos.

  Основними перевагами координатно-вимірювальних машин (КВМ) Aberlink є інтуїтивне програмне забезпечення, доступна ціна (від 19700 євро), вимірювальна голівка та набір щупів Renishaw, промисловий ПК та англійське програмне забезпечення вже у базовій вартості координатно - вимірювальної машини. МІКРОТЕХ надає гарантію, сервісне обслуговування та навчання.
  Також Aberlink має серію компактних автоматичних безкомпресорних машин Xtreme що легко можуть бути переміщенні між цехами та лабораторіями на виробництві.

  3D вимірювальні руки Trmos (до 9 метрів) також використовують інтуїтивне програмне забезпечення від Aberlink. Використовуються для швидкого та точного вимірювання крупногабаритних деталей в цехових умовах.

  В МІКРОТЕХ у наявності завжди усі типи координатно вимірювальних машин та 3D рук. Запрошуємо з Вашими деталями на пробні БЕЗКОШТОВНІ вимірювання.
 • Microscopes, optical...

  Підприємство МІКРОТЕХ ® на базі виробничого цеху точної механіки й оптики здійснює складання наступних оптичних приладів : - металографічні в т.ч. польові - стереомікроскопи - відлікові в т.ч. цифрові - мікроскопи порівняння ( кріміналістічесіке ) - вимірювальні мікроскопи УИМ , БМІ - вимірювальні машини ИЗМ - оптичні та відеопроетори - оптіметри Всі оптичні мікроскопи можуть бути оснащені цифровими камерами до 14 мегапікселів і російськомовним аналітичним програмним забезпеченням для проведення аналізу зображення , рассчетов і протоколювання отриманої інформації. Кожен тип мікроскопів має переносну версію для роботи в польових умовах, або в цеху. МІКРОТЕХ ® завжди має в наявність більш 20 видів мікроскопів і широкий вибір аксесуарів для модернізації та ремонтів мікроскопів. Є можливість дооснащення " радянських " вимірювальних мікроскопів цифровими системами індикації . У виробничій програмі оптичних приладів МІКРОТЕХ є як класичні оптичні оптіметри , вимірювальні мікроскопи , так і їх цифрові версії - більш точні і зручні в експлуатації. Сотні мікроскопів і проекторів МІКРОТЕХ ® , використовуваних на українських промислових підприємствах , є кращою рекомендацією якості наших оптичних приладів.

   

  Завантажити каталог МІКРОСКОПІВ і ОПТИЧНИХ ПРИЛАДІВ МІКРОТЕХ®

 • Horizontal measuring...
 • Dynamometry

  Ключі моментні (динамометричні) МІКРОТЕХ®, призначені для вимірювання та контролю крутного моменту сили при затягуванні, як правих, так і лівих різьбових з'єднань.

  Ключі моментні шкальні, призначені для вимірювання крутного моменту сили, випускаються зі стрілочної (КМДІ) і цифровий (КМДЦ) індикацією.

  Ключі КМДІ відрізняє досить висока точність для даного типу ключів і можливість фіксації вимірювання після зняття навантаження.

  Ключі КМДЦ є високоточними приладами, які, крім основного призначення, можуть використовуватися в складі еталонних вимірювальних комплексах другого розряду. Дані ключі мають можливість роботи в режимі сигналізації досягнення необхідного значення крутного моменту сили, а також стандартний інтерфейс RS-232 для зв'язку з ПК.

  Ключі моментні граничні МІКРОТЕХ® (КМДП), призначені для контролю крутного моменту сили при затягуванні різьбових з'єднань з правою різьбою. Відлік крутного моменту сили  встановлюється за ноніусом, нанесеному на барабан рукоятки ключа. Ключі відрізняє підвищена точність (до 5%), а також простота експлуатації та ремонтнопригодность.

 • Measuring equipment...

  В настоящее время МИКРОТЕХ® предлагает комплекс приборов и образцов шероховатости поверхности:

  1.Опорные профилометры ПМ-210 и ПМ-300, позволяющие определять параметры шероховатости поверхности.

  2.Профильные контактные безопорные приборы (профилометры ПМ-500), которые позволяют измерять шероховатости поверхности, волнистость и погрешность формы.

  3. Все приборы МИКРОТЕХ® имеют:

  • набор фильтров и параметров для анализа данных;
  • взаимозаменяемые датчики, широкий диапазон щупов, удлинителей и других приспособлений;
  • могут генерировать фильтрованные и нефильтрованные профили;
  • имеют возможность подключаться к ПК через RS-232 и USB-порт;измеряют чистые и грубые поверхности.

  4. Образцы шероховатости поверхности, предназначенные для сравнения визуально и на ощупь (ногтем) с поверхностями изделий, полученными в результате обработки.

  Образцы шероховатости МИКРОТЕХ® ОШП и ОШУ являются самым дешевым доступным способом контроля шероховатости поверхности и используются, в основном, как средство допускового контроля. Ряды образцов шероховатости ОШП и ОШУ изготовлены с применением способа обработки, который должен воспроизвести образец.

 • Equipment for...
 • Precision measurement...
 • Equipment for...

  Металографією називають метод дослідження і контролю металів, підготовка і вивчення будови структури шліф  шліфу в металографичном  мікроскопе. Структуру досліджуваного зразка виявляють за допомогою травлення, або зрізу, шлифуванням и поліруванням зразка. Пробопідготовка є одним з перших етапів для проведення металографії і вкрай важлива в металографії. Якісне проведення пробопідготовки в результаті надасть позитивний ефект на кінцеві результати металографії. Від якості устаткування для пробопідготовки залежить дуже багато чого, наприклад, повторюваність властивостей матеріалів від проби до пробі.

  Металографичні установи МІКРОТЕХ® для шліфування й полірування шліфом призначені для шліфування й полірування зразків при проведенні металографічних досліджень.

  Установки для різання зразків призначені для різання зразків при проведенні металографічних досліджень.

 • Beat measures,...
 • Scales, digital...

  Для модернізації старих верстатів, мікроскопів, ИЗМ застосовуються шкали лінійні WTA і WTВ, які є лінійними перетворювачами механічних переміщень в електричний сигнал. Чутливий елемент фіксує взаємне переміщення рухомої і нерухомої частин шкали.

  Показання, переданими шкалами відображаються за допомогою цифрових зчитувальних блоків WE-6800 і WE-100. Інформація з цифрових зчитувальних блоків може передаватися на ПК.

  МІКРОТЕХ® за бажанням замовника виробляє установку БЦІ і лінійних шкал, державну атестацію (при необхідності).

  Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬЩИКА: МОДЕРНИЗАЦІЯ МІКРОТЕХ®

 • Gaging rulers,...

   

  Відхилення форми - це відхилення реальної поверхні від геометричної або номінальної. Шорсткість поверхні при цьому не враховується.

  Для визначення відхилення форми плоских поверхонь найчастіше застосовують механічний метод, при якому використовують наступні ЗВТ: - лінійки перевірочні ШП, ШД, ШМ, УТ (прямокутні, двотаврові, містки, тригранні) зі сталі та граніту розмірами до 8000 мм кл. 0, 1 і 2; - Плити перевірочні, гранітні і сталеві, розмірами до 6000 мм кл.00, 0 і 1; - Лінійки лекальні ЛД, ЛТ, ЛЧ (з двостороннім скосом, тригранні, чотиригранні) кл.00, 0 і 1; - Прецизійні оттискная-зліпкові матеріали.

  Харківський Мікротех ® виробляє найбільш повний в Європі асортимент лінійок і плит повірочних (в т.ч. полегшених і гранітних) у системі якості ISO9001: 2008 по абсолютно найкращою ціною завдяки харківської шліфовці і калібруванню

 • Hardness tester
  Hardness is a property of a material that characterizes the resistance of local plastic
  deformation that occurs when a more solid body (indenter) is introduced into this material.
       Hardness is measured by hardness testers that are classified by standards (ISO and ASTM)
  according to methods for determining hardness readings:
        1. ROCKWELL HARDNESS TESTERS measuring hardness measure the residual
  increment in the depth of the tip after unloading:
           - on a scale HRA - control of superhard alloys by the indenter "diamond cone",
           - on a scale HRB - control of materials of medium hardness by an indenter "steel ball",
           - on a scale HRC - control of hardened and tempered parts, indenter "diamond cone".
         2. BRINELL HARDNESS TESTERS (HB, HBW scales) according to the indentation
  diameter control the hardness of non-hardened steel, cast iron, non-ferrous metals, soft bearing
  alloys by means of a steel carbide ball with a diameter from 1.0 to 10.0 mm.
         3. VIKKERS HARDNESS TESTERS (HV scale) along the diagonal of the print of the
  diamond pyramid control the hardness of small products, thin materials, coatings and films.
        4. SHORE HARDNESS TESTERS (HSD scale) determine the hardness of the rolling rolls
  by the height of the rebound of the striker, and the Shore hardness meter (scales HA, HD, HC)
  determines the hardness of rubber, polymers and porous materials by introducing an indenter into
  the surface of the material.
         5. PORTABLE T HARDNESS TESTERS measure the hardness of ferrous, non-ferrous
  metals, stainless and low alloy steels, using the direct method of the Lieb scale (HL) with the
  conversion of hardness values ​​to the values ​​of the corresponding standard scales of Rockwell
  (HR), Brinell (HB), Vickers (HV) and Shore ( HSD).
       You can calibrate in a NAAU accredited laboratory "MICROTECH" in accordance with the
  requirements of the standard ISO 17025-17, while "MICROTECH" performs service and repair of
  hardness testers with their subsequent calibration.
 • Thread rings and plugs
 • Impression mass for...