Лабораторне обладнання

Каталог

Включено фільтри:
Категорії
Лабораторне обладнання

Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ®- різноманітні інструменти та спорядження, яке використовується вченими, що працюють в лабораторії для виконання експерименту або здійснення вимірювань. Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ® підрозділяється на загальнолабораторне, вимірювальне, спеціалізоване, випробувальне та аналітичне. Нижче запропоновано різноманіт...

Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ®- різноманітні інструменти та спорядження, яке використовується вченими, що працюють в лабораторії для виконання експерименту або здійснення вимірювань. Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ® підрозділяється на загальнолабораторне, вимірювальне, спеціалізоване, випробувальне та аналітичне. Нижче запропоновано різноманітне вимірювальне обладнання для лабораторій від МІКРОТЕХ®.

 

З 2005 року розпочато серійне виробництво європейського асортименту лабораторного обладнання в системі якості ISO 9001:2000 (з 2010 року - переакредитація ISO 9001:2008).

Докладніше

Лабораторне обладнання Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Координатно-вимірюваль...
 • Вимірювальні руки
 • Мікроскопи, оптичні...

  Підприємство МІКРОТЕХ ® на базі виробничого цеху точної механіки й оптики здійснює складання наступних оптичних приладів : - металографічні в т.ч. польові - стереомікроскопи - відлікові в т.ч. цифрові - мікроскопи порівняння ( кріміналістічесіке ) - вимірювальні мікроскопи УИМ , БМІ - вимірювальні машини ИЗМ - оптичні та відеопроетори - оптіметри Всі оптичні мікроскопи можуть бути оснащені цифровими камерами до 14 мегапікселів і російськомовним аналітичним програмним забезпеченням для проведення аналізу зображення , рассчетов і протоколювання отриманої інформації. Кожен тип мікроскопів має переносну версію для роботи в польових умовах, або в цеху. МІКРОТЕХ ® завжди має в наявність більш 20 видів мікроскопів і широкий вибір аксесуарів для модернізації та ремонтів мікроскопів. Є можливість дооснащення " радянських " вимірювальних мікроскопів цифровими системами індикації . У виробничій програмі оптичних приладів МІКРОТЕХ є як класичні оптичні оптіметри , вимірювальні мікроскопи , так і їх цифрові версії - більш точні і зручні в експлуатації. Сотні мікроскопів і проекторів МІКРОТЕХ ® , використовуваних на українських промислових підприємствах , є кращою рекомендацією якості наших оптичних приладів.

   

  Завантажити каталог МІКРОСКОПІВ і ОПТИЧНИХ ПРИЛАДІВ МІКРОТЕХ®

 • Длинномеры
 • Динамометрія

  Ключі моментні (динамометричні) МІКРОТЕХ®, призначені для вимірювання та контролю крутного моменту сили при затягуванні, як правих, так і лівих різьбових з'єднань.

  Ключі моментні шкальні, призначені для вимірювання крутного моменту сили, випускаються зі стрілочної (КМДІ) і цифровий (КМДЦ) індикацією.

  Ключі КМДІ відрізняє досить висока точність для даного типу ключів і можливість фіксації вимірювання після зняття навантаження.

  Ключі КМДЦ є високоточними приладами, які, крім основного призначення, можуть використовуватися в складі еталонних вимірювальних комплексах другого розряду. Дані ключі мають можливість роботи в режимі сигналізації досягнення необхідного значення крутного моменту сили, а також стандартний інтерфейс RS-232 для зв'язку з ПК.

  Ключі моментні граничні МІКРОТЕХ® (КМДП), призначені для контролю крутного моменту сили при затягуванні різьбових з'єднань з правою різьбою. Відлік крутного моменту сили  встановлюється за ноніусом, нанесеному на барабан рукоятки ключа. Ключі відрізняє підвищена точність (до 5%), а також простота експлуатації та ремонтнопригодность.

 • ЗВТ для вимірювання...

  В настоящее время МИКРОТЕХ® предлагает комплекс приборов и образцов шероховатости поверхности:

  1.Опорные профилометры ПМ-210 и ПМ-300, позволяющие определять параметры шероховатости поверхности.

  2.Профильные контактные безопорные приборы (профилометры ПМ-500), которые позволяют измерять шероховатости поверхности, волнистость и погрешность формы.

  3. Все приборы МИКРОТЕХ® имеют:

  • набор фильтров и параметров для анализа данных;
  • взаимозаменяемые датчики, широкий диапазон щупов, удлинителей и других приспособлений;
  • могут генерировать фильтрованные и нефильтрованные профили;
  • имеют возможность подключаться к ПК через RS-232 и USB-порт;измеряют чистые и грубые поверхности.

  4. Образцы шероховатости поверхности, предназначенные для сравнения визуально и на ощупь (ногтем) с поверхностями изделий, полученными в результате обработки.

  Образцы шероховатости МИКРОТЕХ® ОШП и ОШУ являются самым дешевым доступным способом контроля шероховатости поверхности и используются, в основном, как средство допускового контроля. Ряды образцов шероховатости ОШП и ОШУ изготовлены с применением способа обработки, который должен воспроизвести образец.

 • Калібрування стендів
 • Прецизійні...
 • Обладнання для...

  Металографією називають метод дослідження і контролю металів, підготовка і вивчення будови структури шліф  шліфу в металографичном  мікроскопе. Структуру досліджуваного зразка виявляють за допомогою травлення, або зрізу, шлифуванням и поліруванням зразка. Пробопідготовка є одним з перших етапів для проведення металографії і вкрай важлива в металографії. Якісне проведення пробопідготовки в результаті надасть позитивний ефект на кінцеві результати металографії. Від якості устаткування для пробопідготовки залежить дуже багато чого, наприклад, повторюваність властивостей матеріалів від проби до пробі.

  Металографичні установи МІКРОТЕХ® для шліфування й полірування шліфом призначені для шліфування й полірування зразків при проведенні металографічних досліджень.

  Установки для різання зразків призначені для різання зразків при проведенні металографічних досліджень.

 • Биттєміри, кругломіри,...
 • Шкали, цифрові...

  Для модернізації старих верстатів, мікроскопів, ИЗМ застосовуються шкали лінійні WTA і WTВ, які є лінійними перетворювачами механічних переміщень в електричний сигнал. Чутливий елемент фіксує взаємне переміщення рухомої і нерухомої частин шкали.

  Показання, переданими шкалами відображаються за допомогою цифрових зчитувальних блоків WE-6800 і WE-100. Інформація з цифрових зчитувальних блоків може передаватися на ПК.

  МІКРОТЕХ® за бажанням замовника виробляє установку БЦІ і лінійних шкал, державну атестацію (при необхідності).

  Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬЩИКА: МОДЕРНИЗАЦІЯ МІКРОТЕХ®

 • Перевірочні лінійки і...

   

  Відхилення форми - це відхилення реальної поверхні від геометричної або номінальної. Шорсткість поверхні при цьому не враховується.

  Для визначення відхилення форми плоских поверхонь найчастіше застосовують механічний метод, при якому використовують наступні ЗВТ: - лінійки перевірочні ШП, ШД, ШМ, УТ (прямокутні, двотаврові, містки, тригранні) зі сталі та граніту розмірами до 8000 мм кл. 0, 1 і 2; - Плити перевірочні, гранітні і сталеві, розмірами до 6000 мм кл.00, 0 і 1; - Лінійки лекальні ЛД, ЛТ, ЛЧ (з двостороннім скосом, тригранні, чотиригранні) кл.00, 0 і 1; - Прецизійні оттискная-зліпкові матеріали.

  Харківський Мікротех ® виробляє найбільш повний в Європі асортимент лінійок і плит повірочних (в т.ч. полегшених і гранітних) у системі якості ISO9001: 2008 по абсолютно найкращою ціною завдяки харківської шліфовці і калібруванню

 • ТВЕРДОМІРИ
  Твердість - властивість матеріалу, що характеризує опір місцевої пластичної деформації
  виникає при заглибленні в цей матеріал більш твердого тіла (індентора).
        Твердість вимірюється, твердомірами які класифікуються стандартами (ISO і ASTM)
  щодо методів визначення показання твердості:
        1. ТВЕРДОМІРИ РОКВЕЛЛА при вимірюванні твердості вимірюють залишкове
  збільшення глибини накінечника після зняття навантаження:
           - за шкалою HRА - контроль надтвердих сплавів індентором «алмазний конус»,
           - за шкалою HRВ - контроль матеріалів середньої твердості індентором «сталева
  кулька»,
           - за шкалою HRС - контроль загартованих і відпущених деталей, індентором
  «алмазний конус».
        2. ТВЕРДОМІРИ БРІНЕЛЛЯ (шкали НВ, НВW) по діаметру відбитка контролюють
  твердість незагартованої сталі, чавуну, кольорових металів, м'яких підшипникових сплавів
  за допомогою сталевої твердосплавної кульки діаметром від 1,0 до 10,0 мм.
        3. ТВЕРДОМІРИ ВІККЕРСА (шкала HV) по діагоналі відбитка алмазної піраміди
  контролюють твердість дрібних виробів, тонких матеріалів, покриттів та плівок.
        4. ТВЕРДОМІРИ ШОРА (шкала HSD) по висоті відскоку бойка визначають твердість
  прокатних валків, по заглибленю індентора в поверхню матеріалу твердомір Шора
  (шкали HА, HD, HC) визначає твердість гуми, полімерів і пористих матеріалів.
        5. ПОРТАТИВНІ ТВЕРДОМІРИ вимірюють твердість чорних, кольорових металів,
  нержавіючої і низьколегованої сталей, прямим методом за шкалою Лііба (HL) з
  перетворенням значення твердості в значення відповідним стандартним шкалам Роквелла
  (HR), Бринелля (НВ), Віккерса (HV) та Шора ( HSD).
       Ви можете проводити калібрування в акредитованій НААУ лабораторії
  «МІКРОТЕХ» у відповідністі з вимогами стандарту ISO 17025-17, при цьому «МІКРОТЕХ»
  виконує сервіс і ремонт твердомірів з подальшим їх калібруванням.
 • Калібри
 • Зліпочного маса для...