Лабораторне обладнання - Интернет магазин MICROTECH

Лабораторне обладнання

Новинки

Виробники

Лабораторне обладнання

Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ®- різноманітні інструменти та спорядження, яке використовується вченими, що працюють в лабораторії для виконання експерименту або здійснення вимірювань. Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ® підрозділяється на загальнолабораторне, вимірювальне, спеціалізоване, випробувальне та аналітичне. Нижче запропоновано різноманіт...

Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ®- різноманітні інструменти та спорядження, яке використовується вченими, що працюють в лабораторії для виконання експерименту або здійснення вимірювань. Лабораторне обладнання МІКРОТЕХ® підрозділяється на загальнолабораторне, вимірювальне, спеціалізоване, випробувальне та аналітичне. Нижче запропоновано різноманітне вимірювальне обладнання для лабораторій від МІКРОТЕХ®.

 

З 2005 року розпочато серійне виробництво європейського асортименту лабораторного обладнання в системі якості ISO 9001:2000 (з 2010 року - переакредитація ISO 9001:2008).

Докладніше

Лабораторне обладнання Товарів у наявності: 143

Підкатегорії

 • Зразкові засоби вимірювання, міри довжини...
  МІКРОТЕХ пропонує зразкові засоби вимірювання для оснащення метрологичних лабораторій:
  - набори мер довжини КМД виробництва МІКРОТЕХ TRC FMS Steinmeyer Koba
  - калібри - кільця й пробки гладкі резинові трубного виробництва TRC
  - міри циліндричні валики виробництва TRC
  - дротики разных диаметров

  МІКРОТЕХ пропонує образцові засоби вимірювання для оснащення метрологічних лабораторії :
  - набори мір довжини КМД виробництва МІКРОТЕХ TRC FMS Steinmeyer Koba
  - калібри - кільця гладкі різьбові трубні виробництва TRC
  - міри циліндричні валики виробництва TRC
  - доритики різних діаметрів
 • Мікроскопи, оптичні прилади

  Підприємство МІКРОТЕХ ® на базі виробничого цеху точної механіки й оптики здійснює складання наступних оптичних приладів : - металографічні в т.ч. польові - стереомікроскопи - відлікові в т.ч. цифрові - мікроскопи порівняння ( кріміналістічесіке ) - вимірювальні мікроскопи УИМ , БМІ - вимірювальні машини ИЗМ - оптичні та відеопроетори - оптіметри Всі оптичні мікроскопи можуть бути оснащені цифровими камерами до 14 мегапікселів і російськомовним аналітичним програмним забезпеченням для проведення аналізу зображення , рассчетов і протоколювання отриманої інформації. Кожен тип мікроскопів має переносну версію для роботи в польових умовах, або в цеху. МІКРОТЕХ ® завжди має в наявність більш 20 видів мікроскопів і широкий вибір аксесуарів для модернізації та ремонтів мікроскопів. Є можливість дооснащення " радянських " вимірювальних мікроскопів цифровими системами індикації . У виробничій програмі оптичних приладів МІКРОТЕХ є як класичні оптичні оптіметри , вимірювальні мікроскопи , так і їх цифрові версії - більш точні і зручні в експлуатації. Сотні мікроскопів і проекторів МІКРОТЕХ ® , використовуваних на українських промислових підприємствах , є кращою рекомендацією якості наших оптичних приладів.

   

  Завантажити каталог МІКРОСКОПІВ і ОПТИЧНИХ ПРИЛАДІВ МІКРОТЕХ®

 • 3D Вимiрювання
  МІКРОТЕХ робить складні 3D вимірювання простими та бюджетними завдяки співпраці з найбільшим британським виробником координатно-вимірювальних машин Aberlink та швейцарським виробником вимірювальних рук Trimos.

  Основними перевагами координатно-вимірювальних машин (КВМ) Aberlink є інтуїтивне програмне забезпечення, доступна ціна (від 19700 євро), вимірювальна голівка та набір щупів Renishaw, промисловий ПК та англійське програмне забезпечення вже у базовій вартості координатно - вимірювальної машини. МІКРОТЕХ надає гарантію, сервісне обслуговування та навчання.
  Також Aberlink має серію компактних автоматичних безкомпресорних машин Xtreme що легко можуть бути переміщенні між цехами та лабораторіями на виробництві.

  3D вимірювальні руки Trmos (до 9 метрів) також використовують інтуїтивне програмне забезпечення від Aberlink. Використовуються для швидкого та точного вимірювання крупногабаритних деталей в цехових умовах.

  В МІКРОТЕХ у наявності завжди усі типи координатно вимірювальних машин та 3D рук. Запрошуємо з Вашими деталями на пробні БЕЗКОШТОВНІ вимірювання.
 • Зліпочна маса для неруйнівного контролю
 • Твердоміри
  Твердість - властивість матеріалу, що характеризує опір місцевої пластичної деформації
  виникає при заглибленні в цей матеріал більш твердого тіла (індентора).
        Твердість вимірюється, твердомірами які класифікуються стандартами (ISO і ASTM)
  щодо методів визначення показання твердості:
        1. ТВЕРДОМІРИ РОКВЕЛЛА при вимірюванні твердості вимірюють залишкове
  збільшення глибини накінечника після зняття навантаження:
           - за шкалою HRА - контроль надтвердих сплавів індентором «алмазний конус»,
           - за шкалою HRВ - контроль матеріалів середньої твердості індентором «сталева
  кулька»,
           - за шкалою HRС - контроль загартованих і відпущених деталей, індентором
  «алмазний конус».
        2. ТВЕРДОМІРИ БРІНЕЛЛЯ (шкали НВ, НВW) по діаметру відбитка контролюють
  твердість незагартованої сталі, чавуну, кольорових металів, м'яких підшипникових сплавів
  за допомогою сталевої твердосплавної кульки діаметром від 1,0 до 10,0 мм.
        3. ТВЕРДОМІРИ ВІККЕРСА (шкала HV) по діагоналі відбитка алмазної піраміди
  контролюють твердість дрібних виробів, тонких матеріалів, покриттів та плівок.
        4. ТВЕРДОМІРИ ШОРА (шкала HSD) по висоті відскоку бойка визначають твердість
  прокатних валків, по заглибленю індентора в поверхню матеріалу твердомір Шора
  (шкали HА, HD, HC) визначає твердість гуми, полімерів і пористих матеріалів.
        5. ПОРТАТИВНІ ТВЕРДОМІРИ вимірюють твердість чорних, кольорових металів,
  нержавіючої і низьколегованої сталей, прямим методом за шкалою Лііба (HL) з
  перетворенням значення твердості в значення відповідним стандартним шкалам Роквелла
  (HR), Бринелля (НВ), Віккерса (HV) та Шора ( HSD).
       Ви можете проводити калібрування в акредитованій НААУ лабораторії
  «МІКРОТЕХ» у відповідністі з вимогами стандарту ISO 17025-17, при цьому «МІКРОТЕХ»
  виконує сервіс і ремонт твердомірів з подальшим їх калібруванням.
 • Довгоміри
  Швейцарські горизонтальні довгоміри Trimos для високоточного вимірювання деталей до 2000мм і калібрування калібрів, пробок, засобів вимірювальної техніки (штангенциркулів, мікрометрів, нутромірів індикаторних і мікрометричних. Індикаторів, мір довжини).
  Є цехові, лабораторних версії довгомірів дискретність до 1 нано-метра.
  Комплектуються ПК з метрологічним програмним забезпеченням для контролю.
 • Динамометрія

  Ключі моментні (динамометричні) МІКРОТЕХ®, призначені для вимірювання та контролю крутного моменту сили при затягуванні, як правих, так і лівих різьбових з'єднань.

  Ключі моментні шкальні, призначені для вимірювання крутного моменту сили, випускаються зі стрілочної (КМДІ) і цифровий (КМДЦ) індикацією.

  Ключі КМДІ відрізняє досить висока точність для даного типу ключів і можливість фіксації вимірювання після зняття навантаження.

  Ключі КМДЦ є високоточними приладами, які, крім основного призначення, можуть використовуватися в складі еталонних вимірювальних комплексах другого розряду. Дані ключі мають можливість роботи в режимі сигналізації досягнення необхідного значення крутного моменту сили, а також стандартний інтерфейс RS-232 для зв'язку з ПК.

  Ключі моментні граничні МІКРОТЕХ® (КМДП), призначені для контролю крутного моменту сили при затягуванні різьбових з'єднань з правою різьбою. Відлік крутного моменту сили  встановлюється за ноніусом, нанесеному на барабан рукоятки ключа. Ключі відрізняє підвищена точність (до 5%), а також простота експлуатації та ремонтнопригодность.

 • Вимірювання шорсткості

  Зразки шорсткості МІКРОТЕХ для візуальної оцінки шорсткості поверхонь

  МИКРОТЕХ представляє профілометри-профілографи серії HANDYSURF та SURFCOM TOUCH виробництва ACCRETECH.
  Профілометри оснащені високопродуктивним приводом з високою роздільною здатністю та широким діапазоном. Високопродуктивний прилад з діапазоном вимірювання 1000 мкм та мінімальною роздільною здатністю Z-осі 0,0001 мкм дозволяє проводити вимірювання по широкому діапазону та з високою роздільною здатністю.
  HANDYSURF+ відповідає ISO, JIS (2001, 1994, 1982), ASME, CNOMO та іншим міжнародним стандартам.
  Датчик усунення забезпечує точне вимірювання шорсткості поверхні. Оскільки датчик є змінним, можуть використовуватися додаткові датчики, призначені для отворів і глибоких канавок, що розширює спектр застосування приладів даної серії. USB порт дозволяє передавати дані вимірювань, значення параметрів та дані кривої профілю безпосередньо на комп'ютер.
  Профілометри від МІКРОТЕХ мають базу з вимірювальним модулем, що регулюється по висоті, для проведення різних типів шорсткості поверхонь.
  Вимірювальний модуль лабораторного профілометр-профілографа може дооснащуватись спеціальними щупами для вимірювання канавок, важкодоступних отворів, і т.д.
  Усі профілометри-профілографи проходять 100% метрологічний контроль в акредитованій ISO 17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ

 • Калібрувальні стенди
  МІКРОТЕХ пропонує стенди для калібрування цифрових і аналогових індикаторів, нутромірів, лінійок, рулеток і стенди для спец завдань виробництва харківського МІКРОТЕХ і європейських виробників Sylvac, FMS-Steinmeyer.
  Індикаторні стнеди діляться на ручні, напів-автоматичні і автоматичні з системою оптичного контролю індикатора. Дискретність стенду може досягати 0,01 мікрона. МІКРОТЕХ під замовлення виробляє спеціалізовані стенди для контролю геометричних параметрів керамічної плитки і кам'яних слябів, макропрофіля.
 • Обладнання для металографії

  Металографією називають метод дослідження і контролю металів, підготовка і вивчення будови структури шліф  шліфу в металографичном  мікроскопе. Структуру досліджуваного зразка виявляють за допомогою травлення, або зрізу, шлифуванням и поліруванням зразка. Пробопідготовка є одним з перших етапів для проведення металографії і вкрай важлива в металографії. Якісне проведення пробопідготовки в результаті надасть позитивний ефект на кінцеві результати металографії. Від якості устаткування для пробопідготовки залежить дуже багато чого, наприклад, повторюваність властивостей матеріалів від проби до пробі.

  Металографичні установи МІКРОТЕХ® для шліфування й полірування шліфом призначені для шліфування й полірування зразків при проведенні металографічних досліджень.

  Установки для різання зразків призначені для різання зразків при проведенні металографічних досліджень.

 • Биттєміри, кругломіри, дліноміри
 • Шкали, цифрові зчитувальні блоки

  Для модернізації старих верстатів, мікроскопів, ИЗМ застосовуються шкали лінійні WTA і WTВ, які є лінійними перетворювачами механічних переміщень в електричний сигнал. Чутливий елемент фіксує взаємне переміщення рухомої і нерухомої частин шкали.

  Показання, переданими шкалами відображаються за допомогою цифрових зчитувальних блоків WE-6800 і WE-100. Інформація з цифрових зчитувальних блоків може передаватися на ПК.

  МІКРОТЕХ® за бажанням замовника виробляє установку БЦІ і лінійних шкал, державну атестацію (при необхідності).

  Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬЩИКА: МОДЕРНИЗАЦІЯ МІКРОТЕХ®

 • Щупи та дисплеї
 • Спеціальне вимірювальне обладнання
  МІКРОТЕХ виробляє стенди для спеціальних вимірювань:
  • стенд для контролю розмірів плитки 
  • стенд для вимірювання прямолінійності труб
  • стенди контролю пляшок
  • стенд для контролю 2D макропрофілю
  Стенди оснащені точною комп'ютерізірованою вимірювальною системою з безпроводною передачею даних.
 • Повірочні лінійки і плити

   

  Відхилення форми - це відхилення реальної поверхні від геометричної або номінальної. Шорсткість поверхні при цьому не враховується.

  Для визначення відхилення форми плоских поверхонь найчастіше застосовують механічний метод, при якому використовують наступні ЗВТ: - лінійки перевірочні ШП, ШД, ШМ, УТ (прямокутні, двотаврові, містки, тригранні) зі сталі та граніту розмірами до 8000 мм кл. 0, 1 і 2; - Плити перевірочні, гранітні і сталеві, розмірами до 6000 мм кл.00, 0 і 1; - Лінійки лекальні ЛД, ЛТ, ЛЧ (з двостороннім скосом, тригранні, чотиригранні) кл.00, 0 і 1; - Прецизійні оттискная-зліпкові матеріали.

  Харківський Мікротех ® виробляє найбільш повний в Європі асортимент лінійок і плит повірочних (в т.ч. полегшених і гранітних) у системі якості ISO9001: 2008 по абсолютно найкращою ціною завдяки харківської шліфовці і калібруванню