Measuring instruments - Интернет магазин MICROTECH

Measuring instruments

New products

Measuring instruments

Вимірювач - інструмент для точних вимірювань. За короткий час цифровий міряльний інструмент отримав широке застосування, оскільки індикація результатів вимірювань проводиться в цифровому вигляді, який більш зручний для сприйняття показань інструменту. Більшість цифрових приладів мають можливість зв'язку з комп'ютером по інтерфейсах RS-232, USB а...

Вимірювач - інструмент для точних вимірювань. За короткий час цифровий міряльний інструмент отримав широке застосування, оскільки індикація результатів вимірювань проводиться в цифровому вигляді, який більш зручний для сприйняття показань інструменту. Більшість цифрових приладів мають можливість зв'язку з комп'ютером по інтерфейсах RS-232, USB або Bluetooth, при цьому результати вимірювань математично обробляються, записуються і зберігаються в пам'яті комп'ютера.

Цифровий вимірювач успішно застосовуються при автоматизації технологічних процесів, при масових вимірах партій деталей.

Цифровий вимірювач дозволяє істотно підвищити ефективність і продуктивність вимірювань, забезпечує зручність обробки та зберігання інформації, усуваються похибки вимірювань, що виникають із-за суб'єктивних впливів персоналу (паралакс, втома, помилки і т.д.).
More

Measuring instruments There are 802 products.

Subcategories

 • Micrometers

   Мікрометричний інструмент призначений для абсолютних вимірювань лінійних розмірів і заснований на використанні точної гвинтовий пари, яка перетворює обертальний рух мікровінта в поступальний.

  Мікрометричний інструмент служить для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів до 2000 мм, а також для вимірювання глибини пазів, отворів, довжин уступів. Загальним вузлом для всіх мікрометричних інструментів є відліковий пристрій у вигляді мікрометричною головки, на торці якої є тріскачка для обмеження вимірювального зусилля.
  Мікрометричний інструмент забезпечує більшу точність вимірювання в порівнянні зі штангенінструмент. Мікрометри гладкі мають ціну поділки 10 мкм (типу МК) або 1 мкм (підвищеної точності типу МКПТ або цифрові типу МКЦ).
  На відміну від обмеженого асортименту радянських мікрометрів сьогодні в Україні широко застосовуються мікрометри вітчизняного виробництва Мікротех ®.
  Мікрометри виробництва харківського Мікротех ® проходять обов'язкову 100% калібрування в акредитованій метрологічної лабораторії Мікротех ®, за підсумками Державних випробувань мікрометри включено до Державного реєстру України і Росії, відзначені Держстандартом в числі «100 кращих товарів України за 2004 рік».
  У 2015 році МИКРОТЕХ представив серію прецизійних мікрометрів. Точність мікрометрів МИКРОТЕХ в 2-4 рази краще DIN. Є модифікація з бездротової передачі даних вимірювань (Wireless) на відстань до 70 метрів на Windows ПК або Android пристрій.
  Також до 3-го кварталу 2015 МИКРОТЕХ запустить в серійне виробництво патентований комп'ютерний мікрометри з сенсорним кольоровим дисплеєм, системою корекції математичної похибки, температурним датчиком (опція), можливістю роботи з формулами, таблицями і т.д.
  Відео збірки і повірки мікрометрів http://youtu.be/p8lpJDR0g-8

   МИКРОМЕТРЫ МИКРОТЕХ®

 • Calipers

  Штангенциркулі  група універсальних ЗВТ, які застосовуються на машинобудівних і ремонтних підприємствах для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів до 4000 мм, розмітки деталей та інших робіт.

  Метод вимірювання штангенциркулем  прямий, який дає дійсне значення вимірюваної величини. Конструкція штангенциркулів відрізняється конфігурацією вимірювальних поверхонь і їх взаємним розташуванням.

  Широко застосовуються штангенциркулі спеціального призначення для виміру канавок на зовнішніх і внутрішніх поверхнях, проточувань, пазів, відстаней між вісями отворів, малих діаметрів, товщини стінок труб і т.і.. МІКРОТЕХ® виробляє твердотопні пристосування для розмітки, які встановлюються на ШЦ-II і ШЦ-III.

  До конструктивних вдосконалень штангенциркулів відноситься застосування замість ноніусного відліку кругової шкали і цифрової індикації. Кругова шкала виконана у вигляді поворотного індикаторного пристрою для поєднання стрілки з нульовим діленням шкали.

  Штангенциркуль з цифровим відліковим пристроєм (ШЦЦ) забезпечує наступні функції:

  • переклад метричної системи вимірювання в англійську (mm/inch);
  • установка нуля (0);
  • абсолютні/відносні вимірювання (ABS/INC);
  • передача даних вимірювань на комп'ютер (RS-232 output).

  МІКРОТЕХ® в 2015 році представив вдосконалені цифрові штангенциркулі власної розробки (патент):

  • Штангенциркуль з системою контролю вимірювального зусилля (FORCE CALIPER). Даний штангенциркуль оснащений блоком контролю зусилля з індикацією зусилля (8-15 Н), має ціну поділки 5 мікрон і похибку від 10 мікрон (до 300 мм).
  • Штангенциркуль з бездротовою передачею даних на ПК (Wireless) і з системою контролю вимірювального зусилля (FORCE CALIPER). Даний штангенциркуль оснащений блоком контролю зусилля з індикацією зусилля (8-15 Н), має ціну поділки 5 мікрон і похибку від 10 мікрон (до 300 мм). Вбудований Wireless модуль дозволяє передавати дані до 70 метрів на Android-пристрої або ПК з Windows.
  • Штангенциркуль комп'ютерний (TABLET CALIPER) оснащений сенсорним кольоровим дисплеєм і багатофункціональною системою управління та індикації. Штангенциркуль комп'ютерний має можливість компенсації похибки (в т.ч. температурної), обробки результатів вимірювань, експорту даних, калібрування штангенциркуля, програмування процесу вимірювань, режими «ФОРМУЛА», «ШАБЛОН» і «ГЕОМЕТРІЯ» і т.і..

  Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИКА: ШТАНГЕНЦИРКУЛІ МІКРОТЕХ®.

 • Indicators
  MICROTECH manufacturing wide range of electronic and computerized indicators basing on innovative MICROTECH technologies:
  -       sub-micron indicators (0.1 micron resolution, range up to 100mm)
  -       Industry 4.0 adopted indicators
  -       micron indicators with Wireless and USB data transfer
   
  We use such digital modules in our indicators:
  -       Micron digital modules
  -       Multifunctional Computerized sub-micron modules with 1,5 inch color touchscreen and Wireless &USB data transfer (Go/NoGo, limits, Max/Min functions, Formula mode, Mathematical and temperature error compensation).
   
  Wireless and Computerized indicators can be used with Free MICROTECH Software for Windows, Android, iOS for receiving data and processing data from instruments.
   
  All MICROTECH indicators pass metrological control on automatic stand in our accredited laboratory by ISO17025.
   
  For customers request it’s possible to develop and  manufacturing non standard indicators with special mathematical functions and formulas for using in custom instruments and metrological stands.
 • Internal gauge

  Нутромір використовується для точного визначення внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів і т. і.), замір рулеткою і лінійкою не зможе дати точного результату. Вимірювання нутроміром проводять, як правило, двома наконечниками сферичної форми, які розташовані під кутом 180 градусів один до одного.

  Індикаторним нутроміром називають нутромір, який служить для вимірювання внутрішніх розмірів деталей відносним методом. МІКРОТЕХ пропонує нутроміри індикаторні з глибиною вимірювання до 5 метрів і діапазоном вимірювання 6-1000 мм. Дискретність відліку може становити 1-10 мікрон.

  Мікрометричним нутроміром називають нутромір, який використовується для більш точних вимірювань отворів абсолютним методом і має змінні подовжувачі. Максимальна довжина нутроміра мікрометричного МІКРОТЕХ може досягати 6 метрів.

  Також набули поширення прецизійні триточкові нутроміри з дискретністю відліку 1 мікрон і діапазоном вимірювання до 1000 мм. Їх конструкція дає можливість отримувати високі точності на широких діапазонах вимірювання.

  З 2015 року МІКРОТЕХ® пропонує серію нутромірів індикаторних і мікрометричних з можливістю бездротової передачі даних (Wireless) на відстань до 70 метрів в Windows на ПК і Android-пристрої.

  Відео збірки та повірки нутромірів індикаторних: https://www.youtube.com/watch?v=_Hqxhgr6IlM

  Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИКА: НУТРОМІРИ МІКРОТЕХ®.

  Нижче представлений асортимент нутромірів, вироблених ПНВП "МІКРОТЕХ".

 • Thickness gage

  MICROTECH manufacturing wide range of thickness and wall gauges with analog, digital, computerized indicators with resolution up to 0.1 micron.

  All MICROTECH thickness gauges pass metrological control in accreditated ISO 17025 ilac laboratory.

 • Radius gauge

  Радіусомери застосовуються для вимірювання радіуса циліндричних поверхонь.

  Радіусомери МІКРОТЕХ® - гарантія якості і точних вимірювань.

  - виробництво МІКРОТЕХ (Україна);

  - можливе виготовлення радіусомірів нестандартних діапазонів, згідно запитів замовника

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців;

  - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

   

   Відео роботи радіусоміра РІЦ-1000

    

 • Levels

  Levels are used to measure small angles and deviations from the horizontal plane, to set products in a horizontal position. The sensing element of levels is a glass ampoule with liquid.
  Levels are subdivided into plank (one working side) and frame (four working sides) with a graduation value of 0.02/ 0.05/ 0.10 mm/m, with the size of the base surface of 200, 250 and 300 mm.
  A separate group includes micrometric levels (with the resolution of 0.1 and 0.01 mm/m) and digital levels (with the resolution 0.10//0.01//0.001 mm/m).
  MICROTECH presents in Ukraine levels of its brand - ampoule and computerized adapted to the Industry 4.0 modifications with the ability to save data in memory, select the unit of measurement, data transfer to a PC and other functions. All MICROTECH levels have hand finished working surfaces.
  Also presented are German high quality ROECKLE levels with ampoule and digital indication. ROECKLE levels are available in lengths from 150 to 500 mm with various resolutions and surfaces.
  All levels pass metrological control in the ISO17025 accredited laboratory of MICROTECH.


 • Protractors

  Кутоміри призначені для контактних вимірів зовнішніх і внутрішніх кутів в досить широких межах. Випускаються кутоміри з відліком по ноніуса та цифрові.

   Харківський Мікротех ® в 2004 році освоїв серійний випуск найбільш затребуваних кутомірів: - з 2004 року гостірованних кутомірів типів 2 і 3; - З 2005 року цифрових кутомірів типів 3ц-1 і 360-0,1ц.

   Всі кутоміри виробництва Мікротех ® за підсумками Гос.іспитаній включені до державних Реєстри України і РФ.

   У 2007 році Держстандарт України поставив їх на перше місце в списку кращої промислової продукції підприємств Харківської області та визнав Переможцем в некомерційному державному Конкурсі «100 кращих товарів України» за 2006- 2007 роки.

   Харківський МІКРОТЕХ виконує повний цикл сервісного обслуговування рівнів після експлуатації у клієнтів (заміна ампул, шабровка робочих поверхонь, калібрування) власного та імпортного проізвосдтва

  Тепер Ви можете подивитися відеозапис складання та повірки кутомірів на YouTube, перейшовши за наступним посиланням: http://youtu.be/5CQbVvMkJ1w

  Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ НСТРУМЕНТАЛЬЩИКА: КУТОМІРИ МІКРОТЕХ®

  - виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців

  - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

 • Precision setsquares

  Косинці служать для перевірки взаємної перпендикулярності поверхонь і зазвичай мають кут 90 град. Розрізняються наступні типи косинців:

  • лекальні косинці-плитки (ВУЛ), що забезпечують контакт по лінії, при цьому одна зі сторін кутника має форму кромки з радіусом;
  • лекальні з ножевидні робочими поверхнями (УЛП);
  • лекальні гранітні (УЛГ);
  • слюсарні із плоскими робочими поверхнями (УП, УШ);
  • циліндричні (УЛЦ), у якого робочим кутом є кут, утворений підставою і твірної циліндра.

  Розбіжність сторін кутника і вимірюваного кута визначають візуально по просвіту між стороною косинця і деталі за допомогою щупа. В цілому, косинці поділяють на лекальні (прецизійні) і слюсарні. Зазвичай косинці виготовляються із сталі за спеціальною технологією, що запобігає вигини в процесі експлуатації (довжина сторін кутника багаторазово перевищує габарити перетину).

  Косинці вищих класів (00 і 0) часто виготовляють з граніту, перевагами якого є знижена теплопровідність (мінімальні похибки від температури), підвищена зносостійкість і стабільність геометричної форми. Гранітні косинці вимагають підвищеної акуратності в роботі зважаючи крихкості натурального каменю. Харківський МІКРОТЕХ ® серійно виготовляє косинці слюсарні (УП, УШ) а також лекальні типів УП, УЛП і УЛЦ класів 0 і 1 зі сталі, лекальні гранітні косинці типу УЛГ класу 00.

  У 2011 році освоєно виробництво посилених слюсарних косинців великих розмірів.

 • Tripods, stands, prisms, rulers
 • Tread control instruments
 • Rulers, feelers gauge, marking

  У цьому розділі знаходиться різне розмічальні обладнання: лінійки, косинці, кронціркулі і т.д.

  Лінійки розмічальні застосовуються в металообробці та ін галузях промисловості для вимірювань невисокою точності. Лінійки випускаються з глибокої насічкою, з нержавіючої сталі, з кольоровими декадами. Діапазон вимірювання від 0 до 2000 мм. Лінійки мають дві шкали з ціною поділки 1мм і 0,5 мм на ділянці 100 мм.

  Розмічальний набір МІКРОТЕХ® призначений для проведення розмічальних робіт, у тому числі визначення центрів кіл. Широко застосовується як кутовий транспортир, лінійка, перевірочний кутник, центровий шаблон, а також в якості рівня.

 • Software for measuring instruments
  MICROTECH Wireless and Computerized instruments can transfer measuring results to Windows PC, Android and iOS tablets and smartphones. Advantage of MICROTECH instruments is a modifications with  long range data transfer up to 50 meters. Computerized series of instruments can save values to internal memory and then transfer all data to any version of Software (with no loosing any data)
  Available Free (Max 2 connections) and Pro modifications of Software. It’s possible to download software from www.microtech-ua.com
  , Googleplay,  Appstore,