Measuring instruments

Catalog

Enabled filters:
  Categories
  Measuring range ,мм
  Accuracy, mkm
  Защита IP
  Modification
  Вывод данных

  New products

  Measuring instruments

  Вимірювач - інструмент для точних вимірювань. За короткий час цифровий міряльний інструмент отримав широке застосування, оскільки індикація результатів вимірювань проводиться в цифровому вигляді, який більш зручний для сприйняття показань інструменту. Більшість цифрових приладів мають можливість зв'язку з комп'ютером по інтерфейсах RS-232, USB а...

  Вимірювач - інструмент для точних вимірювань. За короткий час цифровий міряльний інструмент отримав широке застосування, оскільки індикація результатів вимірювань проводиться в цифровому вигляді, який більш зручний для сприйняття показань інструменту. Більшість цифрових приладів мають можливість зв'язку з комп'ютером по інтерфейсах RS-232, USB або Bluetooth, при цьому результати вимірювань математично обробляються, записуються і зберігаються в пам'яті комп'ютера.

  Цифровий вимірювач успішно застосовуються при автоматизації технологічних процесів, при масових вимірах партій деталей.

  Цифровий вимірювач дозволяє істотно підвищити ефективність і продуктивність вимірювань, забезпечує зручність обробки та зберігання інформації, усуваються похибки вимірювань, що виникають із-за суб'єктивних впливів персоналу (паралакс, втома, помилки і т.д.).
  More

  Measuring instruments There are 7 products.

  Subcategories

  • Micrometers

    Мікрометричний інструмент призначений для абсолютних вимірювань лінійних розмірів і заснований на використанні точної гвинтовий пари, яка перетворює обертальний рух мікровінта в поступальний.

   Мікрометричний інструмент служить для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів до 2000 мм, а також для вимірювання глибини пазів, отворів, довжин уступів. Загальним вузлом для всіх мікрометричних інструментів є відліковий пристрій у вигляді мікрометричною головки, на торці якої є тріскачка для обмеження вимірювального зусилля.
   Мікрометричний інструмент забезпечує більшу точність вимірювання в порівнянні зі штангенінструмент. Мікрометри гладкі мають ціну поділки 10 мкм (типу МК) або 1 мкм (підвищеної точності типу МКПТ або цифрові типу МКЦ).
   На відміну від обмеженого асортименту радянських мікрометрів сьогодні в Україні широко застосовуються мікрометри вітчизняного виробництва Мікротех ®.
   Мікрометри виробництва харківського Мікротех ® проходять обов'язкову 100% калібрування в акредитованій метрологічної лабораторії Мікротех ®, за підсумками Державних випробувань мікрометри включено до Державного реєстру України і Росії, відзначені Держстандартом в числі «100 кращих товарів України за 2004 рік».
   У 2015 році МИКРОТЕХ представив серію прецизійних мікрометрів. Точність мікрометрів МИКРОТЕХ в 2-4 рази краще DIN. Є модифікація з бездротової передачі даних вимірювань (Wireless) на відстань до 70 метрів на Windows ПК або Android пристрій.
   Також до 3-го кварталу 2015 МИКРОТЕХ запустить в серійне виробництво патентований комп'ютерний мікрометри з сенсорним кольоровим дисплеєм, системою корекції математичної похибки, температурним датчиком (опція), можливістю роботи з формулами, таблицями і т.д.
   Відео збірки і повірки мікрометрів http://youtu.be/p8lpJDR0g-8

    МИКРОМЕТРЫ МИКРОТЕХ®

  • Calipers

   Штангенциркулі  група універсальних ЗВТ, які застосовуються на машинобудівних і ремонтних підприємствах для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів до 4000 мм, розмітки деталей та інших робіт.

   Метод вимірювання штангенциркулем  прямий, який дає дійсне значення вимірюваної величини. Конструкція штангенциркулів відрізняється конфігурацією вимірювальних поверхонь і їх взаємним розташуванням.

   Широко застосовуються штангенциркулі спеціального призначення для виміру канавок на зовнішніх і внутрішніх поверхнях, проточувань, пазів, відстаней між вісями отворів, малих діаметрів, товщини стінок труб і т.і.. МІКРОТЕХ® виробляє твердотопні пристосування для розмітки, які встановлюються на ШЦ-II і ШЦ-III.

   До конструктивних вдосконалень штангенциркулів відноситься застосування замість ноніусного відліку кругової шкали і цифрової індикації. Кругова шкала виконана у вигляді поворотного індикаторного пристрою для поєднання стрілки з нульовим діленням шкали.

   Штангенциркуль з цифровим відліковим пристроєм (ШЦЦ) забезпечує наступні функції:

   • переклад метричної системи вимірювання в англійську (mm/inch);
   • установка нуля (0);
   • абсолютні/відносні вимірювання (ABS/INC);
   • передача даних вимірювань на комп'ютер (RS-232 output).

   МІКРОТЕХ® в 2015 році представив вдосконалені цифрові штангенциркулі власної розробки (патент):

   • Штангенциркуль з системою контролю вимірювального зусилля (FORCE CALIPER). Даний штангенциркуль оснащений блоком контролю зусилля з індикацією зусилля (8-15 Н), має ціну поділки 5 мікрон і похибку від 10 мікрон (до 300 мм).
   • Штангенциркуль з бездротовою передачею даних на ПК (Wireless) і з системою контролю вимірювального зусилля (FORCE CALIPER). Даний штангенциркуль оснащений блоком контролю зусилля з індикацією зусилля (8-15 Н), має ціну поділки 5 мікрон і похибку від 10 мікрон (до 300 мм). Вбудований Wireless модуль дозволяє передавати дані до 70 метрів на Android-пристрої або ПК з Windows.
   • Штангенциркуль комп'ютерний (TABLET CALIPER) оснащений сенсорним кольоровим дисплеєм і багатофункціональною системою управління та індикації. Штангенциркуль комп'ютерний має можливість компенсації похибки (в т.ч. температурної), обробки результатів вимірювань, експорту даних, калібрування штангенциркуля, програмування процесу вимірювань, режими «ФОРМУЛА», «ШАБЛОН» і «ГЕОМЕТРІЯ» і т.і..

   Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИКА: ШТАНГЕНЦИРКУЛІ МІКРОТЕХ®.

  • Indicators

   Індикатори за способом представлення результатів вимірювань поділяються на:

   • аналогові;
   • електронні

    Цифрове відображення гарантує безпомилкове зчитування значень вимірюваної величини, оскільки відпадає необхідність визначати візуально проміжні значення показань за шкалою.

   Аналогова індикація має переваги в тому, що забезпечує плавну зміна показань відповідно до розміру деталі. Аналоговий тип вимірювань найбільш застосовуеться для вимірювання в динамічному режимі (наприклад, коли визначають осьові і радіальні биття). Індикатори МИКРОТЕХ 1 МІГ забезпечують точність вимірювань до 2,5 мікрон.

   Цифрові індикатори мають багато додаткових функцій в порівнянні з механічними моделями, забезпечуючи відносні вимірювання та можливість спільної роботи з комп'ютером.

   У 2015 році МИКРОТЕХ презентував нову серію прецизійних цифрових індикаторів. Індикатори мають великий дисплей з цифровою і аналоговою індикацією. Мається серія цифрових індикаторів з можливістю бездротової передачі даних (Bluetooth) на відстань до 70 метрів на ПК з Windows або Android пристрій.

   Відео збірки і повірки індикаторів МИКРОТЕХ: http://youtu.be/jTkWl5TP8cQ

  • Internal gauge

   Нутромір використовується для точного визначення внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів і т. і.), замір рулеткою і лінійкою не зможе дати точного результату. Вимірювання нутроміром проводять, як правило, двома наконечниками сферичної форми, які розташовані під кутом 180 градусів один до одного.

   Індикаторним нутроміром називають нутромір, який служить для вимірювання внутрішніх розмірів деталей відносним методом. МІКРОТЕХ пропонує нутроміри індикаторні з глибиною вимірювання до 5 метрів і діапазоном вимірювання 6-1000 мм. Дискретність відліку може становити 1-10 мікрон.

   Мікрометричним нутроміром називають нутромір, який використовується для більш точних вимірювань отворів абсолютним методом і має змінні подовжувачі. Максимальна довжина нутроміра мікрометричного МІКРОТЕХ може досягати 6 метрів.

   Також набули поширення прецизійні триточкові нутроміри з дискретністю відліку 1 мікрон і діапазоном вимірювання до 1000 мм. Їх конструкція дає можливість отримувати високі точності на широких діапазонах вимірювання.

   З 2015 року МІКРОТЕХ® пропонує серію нутромірів індикаторних і мікрометричних з можливістю бездротової передачі даних (Wireless) на відстань до 70 метрів в Windows на ПК і Android-пристрої.

   Відео збірки та повірки нутромірів індикаторних: https://www.youtube.com/watch?v=_Hqxhgr6IlM

   Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИКА: НУТРОМІРИ МІКРОТЕХ®.

   Нижче представлений асортимент нутромірів, вироблених ПНВП "МІКРОТЕХ".

  • Thickness gage

   MICROTECH manufacturing wide range of thickness and wall gauges with analog, digital, computerized indicators with resolution up to 0.1 micron.

   All MICROTECH thickness gauges pass metrological control in accreditated ISO 17025 ilac laboratory.

  • Height gauges
   1111111111111
  • Radius gauge

   Радіусомери застосовуються для вимірювання радіуса циліндричних поверхонь.

   Радіусомери МІКРОТЕХ® - гарантія якості і точних вимірювань.

   - виробництво МІКРОТЕХ (Україна);

   - можливе виготовлення радіусомірів нестандартних діапазонів, згідно запитів замовника

   - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців;

   - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

    

    Відео роботи радіусоміра РІЦ-1000

     

  • Levels

    Рівні служать для вимірювання малих кутів і відхилень від горизонтальної площини, для установки виробів у горизонтальне положення. Чутливим елементом рівнів є скляна ампула з рідиною.

    Рівні підрозділяються на брускові (одна робоча сторона) і рамні (ЧЕТРА робочі сторони), з ціною поділки 0,02 / 0,05 / 0,10 мм / м, з розміром базової поверхні 200, 250 і 300 мм.

    Окремою групою йдуть рівні мікрометричні (з ціною поділки 0,1 і 0,01 мм / м) і цифрові (з дискретністю відліку 0,10 // 0,01 // 0,001 мм / м) з комп'ютерним роз'ємом RS-232.

  • Protractors

   Кутоміри призначені для контактних вимірів зовнішніх і внутрішніх кутів в досить широких межах. Випускаються кутоміри з відліком по ноніуса та цифрові.

    Харківський Мікротех ® в 2004 році освоїв серійний випуск найбільш затребуваних кутомірів: - з 2004 року гостірованних кутомірів типів 2 і 3; - З 2005 року цифрових кутомірів типів 3ц-1 і 360-0,1ц.

    Всі кутоміри виробництва Мікротех ® за підсумками Гос.іспитаній включені до державних Реєстри України і РФ.

    У 2007 році Держстандарт України поставив їх на перше місце в списку кращої промислової продукції підприємств Харківської області та визнав Переможцем в некомерційному державному Конкурсі «100 кращих товарів України» за 2006- 2007 роки.

    Харківський МІКРОТЕХ виконує повний цикл сервісного обслуговування рівнів після експлуатації у клієнтів (заміна ампул, шабровка робочих поверхонь, калібрування) власного та імпортного проізвосдтва

   Тепер Ви можете подивитися відеозапис складання та повірки кутомірів на YouTube, перейшовши за наступним посиланням: http://youtu.be/5CQbVvMkJ1w

   Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ НСТРУМЕНТАЛЬЩИКА: КУТОМІРИ МІКРОТЕХ®

   - виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

   - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців

   - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

  • Precision setsquares

   Косинці служать для перевірки взаємної перпендикулярності поверхонь і зазвичай мають кут 90 град. Розрізняються наступні типи косинців:

   • лекальні косинці-плитки (ВУЛ), що забезпечують контакт по лінії, при цьому одна зі сторін кутника має форму кромки з радіусом;
   • лекальні з ножевидні робочими поверхнями (УЛП);
   • лекальні гранітні (УЛГ);
   • слюсарні із плоскими робочими поверхнями (УП, УШ);
   • циліндричні (УЛЦ), у якого робочим кутом є кут, утворений підставою і твірної циліндра.

   Розбіжність сторін кутника і вимірюваного кута визначають візуально по просвіту між стороною косинця і деталі за допомогою щупа. В цілому, косинці поділяють на лекальні (прецизійні) і слюсарні. Зазвичай косинці виготовляються із сталі за спеціальною технологією, що запобігає вигини в процесі експлуатації (довжина сторін кутника багаторазово перевищує габарити перетину).

   Косинці вищих класів (00 і 0) часто виготовляють з граніту, перевагами якого є знижена теплопровідність (мінімальні похибки від температури), підвищена зносостійкість і стабільність геометричної форми. Гранітні косинці вимагають підвищеної акуратності в роботі зважаючи крихкості натурального каменю. Харківський МІКРОТЕХ ® серійно виготовляє косинці слюсарні (УП, УШ) а також лекальні типів УП, УЛП і УЛЦ класів 0 і 1 зі сталі, лекальні гранітні косинці типу УЛГ класу 00.

   У 2011 році освоєно виробництво посилених слюсарних косинців великих розмірів.

  • Gage blocks

   В соответствии с Государственной поверочной схемой концевые меры длины (КМД) служат эталонными средствами измерений 1, 2, 3, 4 разрядов и в качестве рабочих. Они играют важную роль при передаче размера единицы длины к нижестоящим по поверочной схеме мерам, при поверке мер, приборов и их настройке.

   Концевые меры длины используются для измерений деталей и СИТ методом сравнения. Меры комплектуют в наборы, которые отличаются друг от друга количеством, размерами, назначением. Класс точности присваивается мерам при изготовлении или в дальнейшем при поверке. Разряд присваивается при поверке в зависимости от погрешности аттестации.

   Концевые меры длины, в основном, изготавливают из стали: стальные доказали свою надежность в течение более, чем 100 лет. Стальные меры КМД обеспечивают высокое сопротивление износу вместе с хорошей способностью сцепления друг с другом.

   Эталонные КМД, изготовленные из стали, тщательно обработаны и остаются надежными в течение многих лет. Но, необходимо помнить о необходимости постоянной и тщательной защиты стальных КМД от коррозии.

   В последнее время стали выпускать КМД из сверхтвердой керамики (преимущественно алюмооксидной). Керамические меры, благодаря свойствам этого материала, имеют очевидные преимущества:

   • устойчивы к износу и царапинам;
   • имеют минимальную теплопроводность (минимизирует погрешность от температуры);
   • в несколько раз легче (удобство хранения и эксплуатации);
   • не подвержены коррозии;
   • не намагничиваются;
   • обладают высокой твердостью (9…9,5 по 10-бальной шкале Мооса).

   Для расширения области применения концевых мер длины существуют наборы принадлежностей к ним, которые позволяют выполнять разнообразные измерительные, контрольные, разметочные работы.

  • Tripods, stands,...
  • Tread control instruments
  • Rulers, feelers gauge,...

   У цьому розділі знаходиться різне розмічальні обладнання: лінійки, косинці, кронціркулі і т.д.

   Лінійки розмічальні застосовуються в металообробці та ін галузях промисловості для вимірювань невисокою точності. Лінійки випускаються з глибокої насічкою, з нержавіючої сталі, з кольоровими декадами. Діапазон вимірювання від 0 до 2000 мм. Лінійки мають дві шкали з ціною поділки 1мм і 0,5 мм на ділянці 100 мм.

   Розмічальний набір МІКРОТЕХ® призначений для проведення розмічальних робіт, у тому числі визначення центрів кіл. Широко застосовується як кутовий транспортир, лінійка, перевірочний кутник, центровий шаблон, а також в якості рівня.

  • Sets of cylindrical...
   • Sets of cylindrical measures
   • TRC standard
   • 100% metrological control
   • ISO 17025: 2017 calibration
   • Production of TRC-group (Italy)
  • Software for measuring...
   MICROTECH Wireless and Computerized instruments can transfer measuring results to Windows PC, Android and iOS tablets and smartphones. Advantage of MICROTECH instruments is a modifications with  long range data transfer up to 50 meters. Computerized series of instruments can save values to internal memory and then transfer all data to any version of Software (with no loosing any data)
   Available Free (Max 2 connections) and Pro modifications of Software. It’s possible to download software from www.microtech-ua.com
   , Googleplay,  Appstore,