Вимірювач (ЗВТ)

Вимірювач (ЗВТ)

Вимірювач - інструмент для точних вимірювань. За короткий час цифровий вимірювальний інструмент отримав широке застосування, оскільки індикація результатів вимірювань проводиться в цифровому вигляді, який більш зручний для сприйняття показань інструменту. Більшість цифрових приладів мають можливість зв'язку з комп'ютером по інтерфейсах RS-232, U...

Вимірювач - інструмент для точних вимірювань. За короткий час цифровий вимірювальний інструмент отримав широке застосування, оскільки індикація результатів вимірювань проводиться в цифровому вигляді, який більш зручний для сприйняття показань інструменту. Більшість цифрових приладів мають можливість зв'язку з комп'ютером по інтерфейсах RS-232, USB або Bluetooth, при цьому результати вимірювань математично обробляються, записуються і зберігаються в пам'яті комп'ютера.

Цифровий вимірювач успішно застосовуються при автоматизації технологічних процесів, при масових вимірах партій деталей.

Цифровий вимірювач дозволяє істотно підвищити ефективність і продуктивність вимірювань, забезпечує зручність обробки та зберігання інформації, усуваються похибки вимірювань, що виникають із-за суб'єктивних впливів персоналу (паралакс, втома, помилки і т.д.).Докладніше

Вимірювач (ЗВТ) Товарів у наявності: 636

Підкатегорії

 • Мікрометри

  Мікрометричний інструмент призначений для абсолютних вимірювань лінійних розмірів і заснований на використанні точної гвинтової пари, яка перетворює обертальний рух мікрогвинта в поступальний.

  Мікрометричний інструмент служить для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів до 2000 мм, а також для вимірювання глибини пазів, отворів, довжин уступів. Загальним вузлом для всіх мікрометричних інструментів є відліковий пристрій у вигляді мікрометричної головки, на торці якої є тріскачка для обмеження вимірювального зусилля.
  Мікрометричний інструмент забезпечує більшу точність вимірювання в порівнянні зі штангенінструментом. Мікрометри гладкі мають ціну поділки 10 мкм (типу МК) або 1 мкм (підвищеної точності типу МКПТ або цифрові типу МКЦ).
  На відміну від обмеженого асортименту радянських мікрометрів сьогодні в Україні широко застосовуються мікрометри вітчизняного виробництва Мікротех ®.
  Мікрометри виробництва харківського Мікротех ® проходять обов'язкове 100% калібрування в акредитованій метрологічній лабораторії Мікротех ®, за підсумками Державних випробувань мікрометри включено до Державного реєстру України і Росії, відзначені Держстандартом в числі «100 кращих товарів України за 2004 рік».
  У 2015 році МІКРОТЕХ представив серію прецизійних мікрометрів. Точність мікрометрів МІКРОТЕХ в 2-4 рази краще DIN. Є модифікація з бездротовою передачею даних вимірювань (Wireless) на відстань до 70 метрів на Windows ПК або Android пристрій.
  Також до 3-го кварталу 2015 МІКРОТЕХ запустить в серійне виробництво патентований комп'ютерний мікрометри з сенсорним кольоровим дисплеєм, системою корекції математичної похибки, температурним датчиком (опція), можливістю роботи з формулами, таблицями і т.д.
  Відео збірки і повірки мікрометрів http://youtu.be/p8lpJDR0g-8

   МИКРОМЕТРЫ МІКРОТЕХ®

 • Штангенциркулі

  Штангенциркулі  група універсальних ЗВТ, які застосовуються на машинобудівних і ремонтних підприємствах для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів до 4000 мм, розмітки деталей та інших робіт.

  Метод вимірювання штангенциркулем  прямий, який дає дійсне значення вимірюваної величини. Конструкція штангенциркулів відрізняється конфігурацією вимірювальних поверхонь і їх взаємним розташуванням.

  Широко застосовуються штангенциркулі спеціального призначення для виміру канавок на зовнішніх і внутрішніх поверхнях, проточувань, пазів, відстаней між вісями отворів, малих діаметрів, товщини стінок труб і т.і.. МІКРОТЕХ® виробляє твердотопні пристосування для розмітки, які встановлюються на ШЦ-II і ШЦ-III.

  До конструктивних вдосконалень штангенциркулів відноситься застосування замість ноніусного відліку кругової шкали і цифрової індикації. Кругова шкала виконана у вигляді поворотного індикаторного пристрою для поєднання стрілки з нульовим діленням шкали.

  Штангенциркуль з цифровим відліковим пристроєм (ШЦЦ) забезпечує наступні функції:

  • переклад метричної системи вимірювання в англійську (mm/inch);
  • установка нуля (0);
  • абсолютні/відносні вимірювання (ABS/INC);
  • передача даних вимірювань на комп'ютер (RS-232 output).

  МІКРОТЕХ® в 2015 році представив вдосконалені цифрові штангенциркулі власної розробки (патент):

  • Штангенциркуль з системою контролю вимірювального зусилля (FORCE CALIPER). Даний штангенциркуль оснащений блоком контролю зусилля з індикацією зусилля (8-15 Н), має ціну поділки 5 мікрон і похибку від 10 мікрон (до 300 мм).
  • Штангенциркуль з бездротовою передачею даних на ПК (Wireless) і з системою контролю вимірювального зусилля (FORCE CALIPER). Даний штангенциркуль оснащений блоком контролю зусилля з індикацією зусилля (8-15 Н), має ціну поділки 5 мікрон і похибку від 10 мікрон (до 300 мм). Вбудований Wireless модуль дозволяє передавати дані до 70 метрів на Android-пристрої або ПК з Windows.
  • Штангенциркуль комп'ютерний (TABLET CALIPER) оснащений сенсорним кольоровим дисплеєм і багатофункціональною системою управління та індикації. Штангенциркуль комп'ютерний має можливість компенсації похибки (в т.ч. температурної), обробки результатів вимірювань, експорту даних, калібрування штангенциркуля, програмування процесу вимірювань, режими «ФОРМУЛА», «ШАБЛОН» і «ГЕОМЕТРІЯ» і т.і..

  Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИКА: ШТАНГЕНЦИРКУЛІ МІКРОТЕХ®.

 • Індикатори

  Індикатори за способом представлення результатів вимірювань поділяються на аналогові, цифрові та комп'ютеризовані
   Цифрове відображення гарантує безпомилкове зчитування значень вимірюваної величини, оскільки відпадає необхідність визначати візуально проміжні значення показань за шкалою.
  Аналогова індикація має переваги в тому, що забезпечує плавну зміну показань відповідно до розміру деталі. Аналоговий тип вимірювань найбільш застосовується для вимірювання в динамічному режимі (наприклад, коли визначають осьові і радіальне биття). Індикатори МИКРОТЕХ 1 МІГ забезпечують точність вимірювань до 2,5 мікрон. МІКРОТЕХ пропонує аналогові індикатори власного виробництва та німецькі  індикатори Kaefer.
  Цифрові індикатори мають багато додаткових функцій в порівнянні з механічними моделями, забезпечуючи відносні вимірювання та можливість спільної роботи з комп’ютером. МІКРОТЕХ пропонує індикатори власного виробництва та швейцарські цифрові індикатори Sylvac.
  У 2017 році МИКРОТЕХ презентував нову серію субмікронних комп'ютеризованих індикаторів власної розробки та виробництва / Ці суб-мікронні індикатори мають вбудований мікрокомп’ютер за функціями ПР/НЕ, Макс/Мін, Формули, Математичної компенсації похибки та передачі даних на відстань до 70 метрів на ПК з Windows або Android пристрій.
  Усі індикатори проходять метрологічний контроль на автоматизованому калібрувальному стенді FMS-Steinmeyer в акредитованій за ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ.

 • Нутроміри

  Нутромір використовується для точного визначення внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів і т. і.), замір рулеткою і лінійкою не зможе дати точного результату. Вимірювання нутроміром проводять, як правило, двома наконечниками сферичної форми, які розташовані під кутом 180 градусів один до одного.

  Індикаторним нутроміром називають нутромір, який служить для вимірювання внутрішніх розмірів деталей відносним методом. МІКРОТЕХ пропонує нутроміри індикаторні з глибиною вимірювання до 5 метрів і діапазоном вимірювання 6-1000 мм. Дискретність відліку може становити 1-10 мікрон.

  Мікрометричним нутроміром називають нутромір, який використовується для більш точних вимірювань отворів абсолютним методом і має змінні подовжувачі. Максимальна довжина нутроміра мікрометричного МІКРОТЕХ може досягати 6 метрів.

  Також набули поширення прецизійні триточкові нутроміри з дискретністю відліку 1 мікрон і діапазоном вимірювання до 1000 мм. Їх конструкція дає можливість отримувати високі точності на широких діапазонах вимірювання.

  З 2015 року МІКРОТЕХ® пропонує серію нутромірів індикаторних і мікрометричних з можливістю бездротової передачі даних (Wireless) на відстань до 70 метрів в Windows на ПК і Android-пристрої.

  Відео збірки та повірки нутромірів індикаторних: https://www.youtube.com/watch?v=_Hqxhgr6IlM

  Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИКА: НУТРОМІРИ МІКРОТЕХ®.

  Нижче представлений асортимент нутромірів, вироблених ПНВП "МІКРОТЕХ".

 • Товщиноміри

  Товщиномірами вимірюють деталі з пластика, твердих таи м'ягких материалів як скло, дерево, бумага, резина, металеві листи та інше. 

  Існують наступні модифікації товщиномірів/стінкомерів:

  індикаторні, цифрові, комп'ютерні товщиноміри, ричажні товщиномери, товщиноміри для плівки, ричажні, трубні та цифрові стінкоміри.

  Стенкоміри- товщиноміри комплектуються

  -  аналоговими індикаторами ценою поділки 0,1 0,01 или 0,001 мм

  - цифровими індикаторами 0,01 или 0,001 мм

  - субмікроними комп'ютерними індикаторами ценой поділки 0,1 мікрон

  МІКРОТЕХ представляє товщиноміри-ствнкомери власного авиробництва та німецькі  Kaefer, Kroeplin

  Всі товщиноміри МІКРОТЕХ проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 Ilac лабораторії

 • Радіусомір

  Радіусомери застосовуються для вимірювання радіуса циліндричних поверхонь.

  Радіусомери МІКРОТЕХ® - гарантія якості і точних вимірювань.

  - виробництво МІКРОТЕХ (Україна);

  - можливе виготовлення радіусомірів нестандартних діапазонів, згідно запитів замовника

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців;

  - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

   

   Відео роботи радіусоміра РІЦ-1000

    

 • Рівні

   Рівні служать для вимірювання малих кутів і відхилень від горизонтальної площини, для установки виробів у горизонтальне положення. Чутливим елементом рівнів є скляна ампула з рідиною.

   Рівні підрозділяються на брускові (одна робоча сторона) і рамні (ЧЕТРА робочі сторони), з ціною поділки 0,02 / 0,05 / 0,10 мм / м, з розміром базової поверхні 200, 250 і 300 мм.

   Окремою групою йдуть рівні мікрометричні (з ціною поділки 0,1 і 0,01 мм / м) і цифрові (з дискретністю відліку 0,10 // 0,01 // 0,001 мм / м) з комп'ютерним роз'ємом RS-232.

 • Кутоміри

  Кутоміри призначені для контактних вимірів зовнішніх і внутрішніх кутів в досить широких межах. Випускаються кутоміри з відліком по ноніуса та цифрові.

   Харківський Мікротех ® в 2004 році освоїв серійний випуск найбільш затребуваних кутомірів: - з 2004 року гостірованних кутомірів типів 2 і 3; - З 2005 року цифрових кутомірів типів 3ц-1 і 360-0,1ц.

   Всі кутоміри виробництва Мікротех ® за підсумками Гос.іспитаній включені до державних Реєстри України і РФ.

   У 2007 році Держстандарт України поставив їх на перше місце в списку кращої промислової продукції підприємств Харківської області та визнав Переможцем в некомерційному державному Конкурсі «100 кращих товарів України» за 2006- 2007 роки.

   Харківський МІКРОТЕХ виконує повний цикл сервісного обслуговування рівнів після експлуатації у клієнтів (заміна ампул, шабровка робочих поверхонь, калібрування) власного та імпортного проізвосдтва

  Тепер Ви можете подивитися відеозапис складання та повірки кутомірів на YouTube, перейшовши за наступним посиланням: http://youtu.be/5CQbVvMkJ1w

  Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ НСТРУМЕНТАЛЬЩИКА: КУТОМІРИ МІКРОТЕХ®

   

  - виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців

  - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

 • Угольники лекальні

  Косинці служать для перевірки взаємної перпендикулярності поверхонь і зазвичай мають кут 90 град. Розрізняються наступні типи косинців:

  • лекальні косинці-плитки (ВУЛ), що забезпечують контакт по лінії, при цьому одна зі сторін кутника має форму кромки з радіусом;
  • лекальні з ножевидні робочими поверхнями (УЛП);
  • лекальні гранітні (УЛГ);
  • слюсарні із плоскими робочими поверхнями (УП, УШ);
  • циліндричні (УЛЦ), у якого робочим кутом є кут, утворений підставою і твірної циліндра.

  Розбіжність сторін кутника і вимірюваного кута визначають візуально по просвіту між стороною косинця і деталі за допомогою щупа. В цілому, косинці поділяють на лекальні (прецизійні) і слюсарні. Зазвичай косинці виготовляються із сталі за спеціальною технологією, що запобігає вигини в процесі експлуатації (довжина сторін кутника багаторазово перевищує габарити перетину).

  Косинці вищих класів (00 і 0) часто виготовляють з граніту, перевагами якого є знижена теплопровідність (мінімальні похибки від температури), підвищена зносостійкість і стабільність геометричної форми. Гранітні косинці вимагають підвищеної акуратності в роботі зважаючи крихкості натурального каменю. Харківський МІКРОТЕХ ® серійно виготовляє косинці слюсарні (УП, УШ) а також лекальні типів УП, УЛП і УЛЦ класів 0 і 1 зі сталі, лекальні гранітні косинці типу УЛГ класу 00.

  У 2011 році освоєно виробництво посилених слюсарних косинців великих розмірів.

 • Штативи, стійки, призми, лінійки
 • ЗВТ для контролю різьби
 • Розмітка

  У цьому розділі знаходиться різне розмічальні обладнання: лінійки, косинці, кронціркулі і т.д.

  Лінійки розмічальні застосовуються в металообробці та ін галузях промисловості для вимірювань невисокою точності. Лінійки випускаються з глибокої насічкою, з нержавіючої сталі, з кольоровими декадами. Діапазон вимірювання від 0 до 2000 мм. Лінійки мають дві шкали з ціною поділки 1мм і 0,5 мм на ділянці 100 мм.

  Розмічальний набір МІКРОТЕХ® призначений для проведення розмічальних робіт, у тому числі визначення центрів кіл. Широко застосовується як кутовий транспортир, лінійка, перевірочний кутник, центровий шаблон, а також в якості рівня.

 • ПЗ для інструменту
  Комп'ютерний та Бездротовий інструмент виробництва МІКРОТЕХ має функцію передачі даних вимірювань на відстань до 50 метрів. Дані можуть передавати на Windows комп'ютери, Android, iOS планшети і смартфони. Також Комп'ютеризований вимірювач МІКРОТЕХ має вбудовану пам'ять для збереження поточних результатів
  вимірювань з подальшою передачею даних з пам'яті без втрати даних.
  Є Безкоштовна (підключення до 2х пристроїв) і професійна версія ПО.