Металографічне обладнання - МІКРОТЕХ - Интернет магазин MICROTECH

Новинки

Виробники

Обладнання для металографії

Металографією називають метод дослідження і контролю металів, підготовка і вивчення будови структури шліф  шліфу в металографичном  мікроскопе. Структуру досліджуваного зразка виявляють за допомогою травлення, або зрізу, шлифуванням и поліруванням зразка. Пробопідготовка є одним з перших етапів для проведення металографії і вкрай важлива в метал...

Металографією називають метод дослідження і контролю металів, підготовка і вивчення будови структури шліф  шліфу в металографичном  мікроскопе. Структуру досліджуваного зразка виявляють за допомогою травлення, або зрізу, шлифуванням и поліруванням зразка. Пробопідготовка є одним з перших етапів для проведення металографії і вкрай важлива в металографії. Якісне проведення пробопідготовки в результаті надасть позитивний ефект на кінцеві результати металографії. Від якості устаткування для пробопідготовки залежить дуже багато чого, наприклад, повторюваність властивостей матеріалів від проби до пробі.

Металографичні установи МІКРОТЕХ® для шліфування й полірування шліфом призначені для шліфування й полірування зразків при проведенні металографічних досліджень.

Установки для різання зразків призначені для різання зразків при проведенні металографічних досліджень.

Докладніше

Обладнання для металографії Є 1товар.

Підкатегорії

 • Установка для різання зразків

  МІКРОТЕХ представляє установки для різання металографічних зразків УРМО з ручним або програмним керуванням.
  Установка для різання металографічних зразків може різати зразок діаметром до 180мм. Залежно від модифікації потужність двигуна верстата може бути до 11кВт з регульованою частотою обертів.
  Установка УРМО оснащена баком і системою подачі рідини для охолодження оброблюваного зразка.

 • Термопрес для металографічних зразків

  Термопрес для металографічних зразків МІКРОТЕХ призначений для гарячого запресування зразків.
  МІКРОТЕХ пропонує ручні або автоматичні металографічні преса ПМО- для запресування зразків діаметрів 22/33/45 мм
  Всі металографічні преса оснащені системою температурного контролю.
  Управління металографічним пресом проводиться за допомогою кнопок або сенсорного екрану з індикацією стану на цифровому / або LCD дисплеї.

 • Установка для шліфування й полірування шліфів
  Верстати для шліфування й полірування металографічних зразків МИКРОТЕХ УШПО можуть бути з одним або двома дисками і виконують такі операції: шліфування, попередню шліфування й полірування металографічних зразків. Більшість модифікацій УШПО мають швидкозмінний систему магнітного кріплення дисків.
  Установка для шліфування й полірування шліфів УШПО оснащено системою охолодження і виробляє охолодження оброблюваного зразка з метою недопущення пошкодження його структури через високі температур.
  Є модифікації шліфувально-полірувального верстата УШПО з цифровою або комп'ютерної індикацією (7 дюймовий сенсорний дисплей) і управлінням.
  Також автоматичні і напів-автоматичні модифікації шліфувально-полировальной установки УШПО оснащуються полірувальними головками з притиском зразка.
  Швидкість пристрою плавно регулюється в діапазон 50-1000 об / хв.
  Шліфувально-полірувальні машини призначені для використання в точному виробництві, проведення наукових досліджень.
  Гарантія на машину для шліфування й полірування шліфів УШПО від МИКРОТЕХ - 12 місяців.