Каталог
Завантаження...
Підкатегорії
Биттєміри виробництва МІКРОТЕХ, Microplan и Mahr діапазоном до 2060 мм. Усі биттєміри проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.
Биттєміри з індикаторною головкою зі спеціальними наконечниками та з центрами, в яких встановлюють колесо, застосовуються для контролю радіального биття зубчастого вінця.
При контролі наконечник биттєміра послідовно вводять в усі западини колеса і підраховують найбільшу різницю показань по голівці, яка характеризує радіальне биття зубчастого вінця.
Кругломіри виробництва ACCRETECH і Mahr з вимірюванням діаметра деталі до 900мм та висотою деталі до 900мм. Усі кругломіри ппроходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.
• Для вимірювання круглості, площинності, циліндричності,
конусності, биїння, паралельності та іншого
• Повністю автоматизований процес вимірювання
• Комплектується ПЗ CIRCOM
• 100% метрологічний контроль ISO 17025, гарантія 12 місяців
• Міжнародний сертифікат ISO 17025 у комплекті
Вимірювачі циліндричних деталей виробництва Sylvac з максимальним діаметром деталі 145 мм та максимальною довжиною 1280мм. Усі вимірювачі циліндричних деталей проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.
Швейцарські вимірювальні машини Sylvac для контролю циліндричних деталей дають можливість безконтактно з високою точністю вимірювати форму складних об'єктів.
Дозволяють оперативно в цехових умовах оперативно вимірювати деталі типу тіл обертання.
Зубоміри виробництва Mahr з міжцентровою відстанню 2-700мм мм та максимальним діаметром 600мм. Усі зубоміри проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.
- метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців
- техн.підтримка, післягарантійний сервіс