Виробники

Індикатори

Індикатори за способом подання результатів вимірювань поділяються на аналогові, цифрові та комп'ютеризовані.
 Цифрове відображення гарантує безпомилкове зчитування значень вимірюваної величини, оскільки відпадає необхідність визначати візуально проміжні значення показань за шкалою.
Аналогова індикація має переваги в тому, що забезпечує плавну змін...

Індикатори за способом подання результатів вимірювань поділяються на аналогові, цифрові та комп'ютеризовані.
 Цифрове відображення гарантує безпомилкове зчитування значень вимірюваної величини, оскільки відпадає необхідність визначати візуально проміжні значення показань за шкалою.
Аналогова індикація має переваги в тому, що забезпечує плавну зміну показань відповідно до розміру деталі. Аналоговий тип вимірювань найбільш застосовується для вимірювання в динамічному режимі (наприклад, коли визначають осьове і радіальне биття).
Індикатори МІКРОТЕХ 1 МИГ забезпечують точність вимірювань до 2,5 мікрон. МІКРОТЕХ пропонує аналогові індикатори власного виробництва та німецькі  індикатори Kaefer.

Цифрові індикатори мають багато додаткових функцій в порівнянні з механічними моделями, забезпечуючи відносні вимірювання та можливість спільної роботи з комп’ютером. МІКРОТЕХ пропонує індикатори власного виробництва та швейцарські цифрові індикатори Sylvac.
МІКРОТЕХ презентував нову серію суб-мікронних комп'ютеризованих індикаторів власної розробки та виробництва. Ці суб-мікронні індикатори мають вбудований мікрокомп’ютер за функціями ПР/НЕ, Макс/Мін, Формули, Математичної компенсації похибки та передачі даних на відстань до 70 метрів на ПК з Windows або Android-пристрій.
Усі індикатори проходять метрологічний контроль на автоматизованому калібрувальному стенді FMS-Steinmeyer в акредитованій за ISO 17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ.

Докладніше

Індикатори Товарів у наявності: 210

Підкатегорії

 • Індикатори годинникового типу ИЧ та МИГ

  Індикатори годинникого типу виробництва МІКРОТЕХ, Kafer и Mahr  діапазонами до 100 мм та дискретністю 0,1, 0,005, 0,002 або 0,001 мм.
  Всі індикатори годинникого типу проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO 17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  Серія індикаторів годинникового типу ИЧ об'єднала в собі метрологічні можливості з тривалим терміном експлуатації навіть в цехових умовах. Індикатори ИЧ забезпечені обертовим циферблатом для установки на «0» і регульованими маркерами допуску. У цю серію індикаторів входять індикатори з розширеним діапазоном вимірювання.

  Індикатори ИЧ мають ціну поділки 10 мкм і відносяться до зубчастих індикаторів. Для розширення сфери застосування індикаторів ИЧ використовують різні підставки, стійки, штативи.

  - виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

  - діаметр корпусу 57 мм

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців

  - техн.підтримка, післягарантійний сервіс

   

 • Індикатори цифрові

  Індикатори цифрові виробництва МІКРОТЕХ, Sylvac и Mahr діапазоном до 150 мм та діскретністю 0,01, 0,001 или 0,0001мм. Усі цифрові індикатори проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  Індикатори цифрові ИЧЦ нового покоління мають покращену дискретність відліку і можливість підключення до ПК як дротовим, так і бездротовим засобом.

  Індикатори 1МИГЦ забезпечені обертовим циферблатом для установки на «0», додатковими червоними цифрами для зворотного відліку і регульованими маркерами допуску.

  Індикатори 1МИГЦ забезпечені електронною вимірювальною системою, в основі якої лежить кодуюча шкала, обертовий дисплей і клавіатура. Висока функціональність поєднується з простотою в обігу.

  Цифрові індикатори ИЧЦ МІКРОТЕХ® - гарантія якості й точності вимірювань.

  - виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців

  - техн.підтримка, післягарантійний сервіс

   

 • Індикатор важільно-зубчастий

   Індикатори важільно-зубчасті виробництва МІКРОТЕХ, Kafer и Sylvac діапазонами до 2 мм та дискретністю 0,1, 0,02, 0.01, 0,002, 0,001 або 0,0001мм.
  Всі важільно-зубчасті індикатори проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  Важільно-зубчасті індикатори (ИРБ) застосовуються для вимірювання методом порівняння відхилення форми і розміщення поверхонь, осьових і радіальних колибань.

  Малі габаритні розміри, можливість бічної дії індикаторів дозволяють використовувати їх для вимірювання розмірів у важкодоступних місцях. 

  - розробка, патент, виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

  - ИРБ має порт передачі даних

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців;

  - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

   

 • Індикатор важильно-зубчастий ИГ

  Індикатори важільно-зубчасті виробництва Kafer и Sylvac діапазонами до 0.5 мм та дискретністю  0.01, 0,002, 0,001 або 0,0005ммВсі важільно-зубчасті індикатори проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

   -  зроблено в Німеччині (Kaefer), (Mahr), дистриб`юaтор МІКРОТЕХ (Україна);

   -  відповідають DIN 879-1

   -  модифікації з ударо- вологозахистом

   -  метрологічний контроль, гарантія 12 місяців;

   -  техн. підтримка, післягарантійний сервіс МІКРОТЕХ (Україна).

 • Центрошукач

  Центрошукач виробництва МІКРОТЕХ и Mahr діапазонами до 3,5 мм та дискретністю 0,005, 0,001 або 0,0001мм.
  Всі центрошукачи проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  Центрошукач використовується при установці заготовок, пристосувань, технологічної оснастки на верстат для позиціонування їх відносно шпинделя обладнання з необхідною точністю.

  Точність позиціонування визначається ціною поділки (0,01 мм) використовуваного індикатора годинникового типу.

  Центрошукач необхідний для визначення центрів кіл і вісі паралельних поверхонь при роботі на універсальних верстатах.

  Виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

 • Глибиноміри індикаторні

  Глибиноміри індикаторні виробництва МІКРОТЕХ и Kafer діапазонами до 30 мм та дискретністю 0,1, 0,001 або 0,0001мм.
  Всі глибиноміри індикаторні проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців
  - техн.підтримка, післягарантійний сервіс

 • Індикатор для коленвалів

  Індикатори виробництва МІКРОТЕХ діапазонами до 500 мм та дискретністю 0,0001мм.
  Всі індикатори для коленвалів проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.
  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців
  - техн.підтримка, післягарантійний сервіс

 • Аксесуари для індикаторів
 • Мікрокатори

  Мікрокатори виробництва МІКРОТЕХ діапазонами до 100 мм та дискретністю 0,1 або 1мм.
  Всі мікрокатори проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.
  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців
  - техн.підтримка, післягарантійний сервіс