Виробники

Нутроміри

Нутромір використовується для точного визначення внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів і т. і.), замір рулеткою і лінійкою не зможе дати точного результату. Вимірювання нутроміром проводять, як правило, двома наконечниками сферичної форми, які розташовані під кутом 180 градусів один до одного.
Індикаторним нутроміром називають нутр...

Нутромір використовується для точного визначення внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів і т. і.), замір рулеткою і лінійкою не зможе дати точного результату. Вимірювання нутроміром проводять, як правило, двома наконечниками сферичної форми, які розташовані під кутом 180 градусів один до одного.
Індикаторним нутроміром називають нутромір, який служить для вимірювання внутрішніх розмірів деталей відносним методом. МІКРОТЕХ пропонує нутроміри індикаторні з глибиною вимірювання до 10 метрів і діапазоном вимірювання 3-1500 мм. Дискретність відліку може становити 0,1-1-10 мікрон.
Мікрометричним нутроміром називають нутромір, який використовується для більш точних вимірювань отворів абсолютним методом і має змінні подовжувачі. Максимальна довжина нутроміра мікрометричного МІКРОТЕХ може досягати 6 метрів.
Також набули поширення прецизійні триточкові нутроміри з дискретністю відліку 1 мікрон і діапазоном вимірювання до 1000 мм. Їх конструкція дає можливість отримувати високі точності на широких діапазонах вимірювання.
З 2015 року МІКРОТЕХ пропонує серію нутромірів індикаторних і мікрометричних з можливістю бездротової передачі даних (Wireless) на відстань до 100 метрів в Windows на ПК і Android-пристрої.

Відео збірки та повірки нутромірів індикаторних: https://www.youtube.com/watch?v=_Hqxhgr6IlM

Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИКА: НУТРОМІРИ МІКРОТЕХ®.

Нижче представлений асортимент нутромірів, вироблених ПНВП "МІКРОТЕХ".

Докладніше

Нутроміри Товарів у наявності: 226

Підкатегорії

 • Нутроміри індикаторні

  Нутроміри індикаторні виробництва МІКРОТЕХ, FMS Steimeyer и Mahr діапазоном до 10000 мм та діскретністю 0,01, 0,002, 0,001 или 0,0001мм. Усі нутроміри індикаторні проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  У серію нутромірів НІ входять модифікації для вимірювання глибоких отворів (до 10000 мм).

  В наявності є таке стандартні діапазони нутромірів індикаторних НІ:

  НІ-10 (6-10мм) НІ-18 (10-18мм) НІ-50 (18-50мм) НІ-100 (50-100мм) НІ-160 (50-160мм) НІ-250 (160-250мм) ні- 450 (250-450мм) НІ-800 (400-800мм) НІ-1000 (700-1000мм)

  також МИКРОТЕХ під замовлення виготовляє спеціальні та розширені діапазони нутромірів НІ

  Доступні спец виконання нутромірів індикаторних з глибиною виміру 500, 1000, 2000, 3000, 5000, 7000, 10000 мм

  Нутромери індикаторні МИКРОТЕХ комплектуються індикаторами годинникового типу ИЧ, МИГ, ІГ або цифровими індикаторами ІЧЦ, МІГЦ, МІГК з доступними дискретних 0,01 мм / 0,001 мм / 0,0001 мм.

  Існує модифікація нутромера індикаторного з бездротовою передачею даних вимірювань на ПК або планшет на відстань до 50 метрів.

  Все нутроміри індикаторні НИ проходять метрологічний контроль а акредитованої ISO 17025 метрологічної лабораторії. Гарантія на нутроміри НИ -12 місяців.

 • Нутроміри мікрометричні 3-х точкові

  Нутроміри мікрометричні 3-х точкові виробництва МІКРОТЕХ, Kroeplin, Mahr та Sylvac діапазонами до 1000 мм та дискретністю  0,005, 0,001 або 0,0001мм.
  Всі нутроміри мікрометричні 3-х точкові проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  Процес вимірювання внутрішніх діаметрів набагато складніше, ніж зовнішніх. Застосування надійного і якісного інструменту спростить завдання технічного персоналу і прискорить виробничий процес.

  Для вимірювання внутрішніх діаметрів циліндрів, втулок, скрізних та глухих отворів з високою точністю використовують триточкові нутроміри.

  Нутроміри застосовують в сфері інструментального та машинобудівного виробництва, автосервісах, механоскладальних цехах, наприклад, для виміру циліндрів двигуна.

  Принцип дії нутромірів заснований на перетворенні взаємного переміщення вимірювальних щупів нутроміра, розташованих під кутом 120 º, в значення внутрішнього діаметра деталі.

    По конструкції відлікового пристрою відрізняють нониусні (НМТ) і цифрові (НМТЦ) модифікації триточкових нутромірів.

  Відлік показань для ноніусних нутромірів здійснюється за шкалами стебла і барабана мікрометричного гвинта, для нутромірів цифрових за допомогою цифрового відлікового пристрою.

  Широкий діапазон вимірювань нутромірів дозволяє вимірювати отвори розміром від 2 мм до 1000 мм.

  Сучасні цифрові нутроміри з дискретністю відліку 0,0001 мм дозволяють вимірювати отвори в важкодоступних місцях на глибині до 3000 мм з високою точністю.

  Точність вимірювання даними нутромірами, в порівнянні з двоточковими типу НМ, індикаторними типу НИ і НИЦ досягається за рахунок трехточечного контакту з контуром вимірюваної області.

  Перевага контакту за трьома напрямками - самоцентруючая і самовиравнююча система нутроміра, що дозволяє виключити суб'єктивні похибки.

  Конструкція нутроміра забезпечує центрування в будь-якому отворі, циліндрі або трубі автоматично, що виключає необхідність центрування нутроміра вручну.

  У комплект нутроміра входить установче кільце для початкової установки нутроміра на розмір кільця.

  Перевага цифрових версій полягає в тому, що нутромір простий у використанні. Не потрібно знати складну систему відліків за шкалою з ноніусом, а результати вимірювань відображаються безпосередньо на дисплеї. Завдяки цьому прискорюється зчитування даних вимірювання, і як наслідок, сам робочий процес.

  Завдяки наявності в сучасних нутроміри спеціального інтерфейсу обміну даними результати вимірювань можуть бути передані на зовнішній пристрій для подальшої обробки.

  Нутроміри триточкові Українського та імпортного виробництва (SYLVAC, DIN) випускаються з характеристиками, відповідними ТУ, стандартам підприємства - виробника та іншим чинним НД.

  При необхідності нутроміри триточкові можуть бути відремонтовані, відновлені кваліфікованими фахівцями підприємств з наступним калібруванням по ДСТУ ISO / IEC 17025 та видачею сертифікату калібрування в акредитованій лабораторії.

 • Нутромір мікрометричний

  Нутроміри мікрометричні 2-х точкові виробництва МІКРОТЕХ, Mahr та FMS Steinmeyer діапазонами до 6000 мм та дискретністю 0,01, 0,001 або 0,0001 мм.
  Всі нутроміри мікрометричні 2-х точкові проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO 17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  Вимірювання розмірів отворів - процедура складніша, ніж вимір зовнішніх розмірів.

  Нутромір мікрометричний НМ призначений для вимірювання внутрішніх діаметрів отворів, пазів із двухточечним контактом з виробом, що вимірюється.

  Широкий діапазон вимірювань дозволяє застосовувати його в різних галузях промисловості для вимірювання внутрішніх розмірів від 50 мм до 8000 мм.

  На відміну від індикаторних нутромірів, що працюють методом порівняння з кінцевими мірами довжини або установчими кільцями, мікрометричні нутроміри призначені для вимірювання абсолютним методом. При цьому відлік розмірів виробляють безпосередньо за шкалами стебла і барабана мікрометричної головки, що є безперечною перевагою нутроміра.

  Налаштування мікрометричної головки на нульову поділку проводять по установчій мірі, що входить в комплект нутроміра, після чого підбирають і з'єднують необхідну кількість подовжувачів до отримання необхідного розміру.

  Мікрометричні нутроміри не мають пристрою для стабілізації вимірювального зусилля (тріскачки), тому зусилля контакту визначається на дотик.

  Для проведення вимірювань нутромір потрібно встановити перпендикулярно осі отвору деталі.

  Зважаючи на наявність таких особливостей використання, користувачам нутроміра необхідно набути навичок.

  Нутромір відмінно підходить для вимірювання розмірів у важкодоступних місцях.

  Невеликі розміри і розбірна конструкція полегшують зберігання і перенесення нутроміра.

  Нутромір відноситься до механічних пристроїв і при акуратному користуванні може прослужити довго.

  Мікрометричні нутроміри Українського та імпортного виробництва випускаються з характеристиками, відповідними ТУ, стандартам підприємства - виробника та іншим чинним НД.

  При необхідності мікрометричні нутроміри можуть бути відремонтовані, відновлені кваліфікованими фахівцями підприємства з наступним калібруванням по ДСТУ ISO 17025 та видачею сертифікату калібрування в акредитованій лабораторії.

 • Нутромір електронний

  Нутроміри електронні виробництва МІКРОТЕХ та Kroeplin діапазонами до 400 мм та дискретністю  0,2, 0,1, 0,02, 0,01, 0.005, 0,002 или 0,001 мм.
  Всі електронні нутроміри проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO 17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  - для вимірювання внутрішніх розмірів методів порівняння з двоточковою системою вимірювання

  - мають цифровий порт для передачі даних на ПК

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців

  - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

 • Нутромір важільний

   

  Нутроміри важільні виробництва МІКРОТЕХ діапазонами до 235 мм та дискретністю 0,01 мм.
  Всі важільні нутроміри  проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO 17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  - виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

  - для вимірювання внутрішніх розмірів методів порівняння з двоточковою системою вимірювання

  - для вимірювання наскрізних, глухих отворів, пазів та канавок

  - мала вага, надійна конструкція

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців

  - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

   

 • Нутроміри триточкові (пістолетний тип)

  Нутроміри мікрометричні 3-х точкові (пістолетний тип) виробництва МІКРОТЕХ та Sylvac діапазонами до 300 мм та дискретністю 0,001 або 0,0001мм.
  Всі нутроміри мікрометричні 3-х точкові (пістолетний тип) проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців
  - техн.підтримка, післягарантійний сервіс

 • Нутроміри стволові

  МІКРОТЕХ виробляє стволові нутроміри для вимірювання внутрішніх діаметрів гладких та нарізних стволів (канавок та поля). 
  Нутроміри стволові комплектуються часовими, цифровими або компʼютерними субмікронними індикаторами.

  Всі стволові нутроміри проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO 17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ та мають офіційну гарантію.

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців
  - техн.підтримка, післягарантійний сервіс

 • Нутроміри мікрометричні різьбові
 • Нутроміри мікрометричні для шестернь
 • Нутроміри спеціальні