Нутроміри - Интернет магазин MICROTECH

Новинки

Виробники

Нутроміри

Нутромір використовується для точного визначення внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів і т. і.), замір рулеткою і лінійкою не зможе дати точного результату. Вимірювання нутроміром проводять, як правило, двома наконечниками сферичної форми, які розташовані під кутом 180 градусів один до одного.
Індикаторним нутроміром називають нутр...

Нутромір використовується для точного визначення внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів і т. і.), замір рулеткою і лінійкою не зможе дати точного результату. Вимірювання нутроміром проводять, як правило, двома наконечниками сферичної форми, які розташовані під кутом 180 градусів один до одного.
Індикаторним нутроміром називають нутромір, який служить для вимірювання внутрішніх розмірів деталей відносним методом. МІКРОТЕХ пропонує нутроміри індикаторні з глибиною вимірювання до 10 метрів і діапазоном вимірювання 3-1500 мм. Дискретність відліку може становити 0,1-1-10 мікрон.
Мікрометричним нутроміром називають нутромір, який використовується для більш точних вимірювань отворів абсолютним методом і має змінні подовжувачі. Максимальна довжина нутроміра мікрометричного МІКРОТЕХ може досягати 6 метрів.
Також набули поширення прецизійні триточкові нутроміри з дискретністю відліку 1 мікрон і діапазоном вимірювання до 1000 мм. Їх конструкція дає можливість отримувати високі точності на широких діапазонах вимірювання.
З 2015 року МІКРОТЕХ пропонує серію нутромірів індикаторних і мікрометричних з можливістю бездротової передачі даних (Wireless) на відстань до 100 метрів в Windows на ПК і Android-пристрої.

Відео збірки та повірки нутромірів індикаторних: https://www.youtube.com/watch?v=_Hqxhgr6IlM

Ви можете завантажити БЮЛЕТЕНЬ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИКА: НУТРОМІРИ МІКРОТЕХ®.

Нижче представлений асортимент нутромірів, вироблених ПНВП "МІКРОТЕХ".

Докладніше

Нутроміри Товарів у наявності: 179

Підкатегорії

 • Нутроміри індикаторні

  Перевірена практикою конструкція нутромірів індикаторних НІ дозволила їм зберегти репутацію надійних пристроїв протягом десятиліть. Нутромери індикаторні здійснюють вимірювання отворів до 1000 мм по двох точках.

  У серію нутромірів НІ входять модифікації для вимірювання глибоких отворів (до 10000 мм).

  В наявності є таке стандартні діапазони нутромірів індикаторних НІ:

  НІ-10 (6-10мм) НІ-18 (10-18мм) НІ-50 (18-50мм) НІ-100 (50-100мм) НІ-160 (50-160мм) НІ-250 (160-250мм) ні- 450 (250-450мм) НІ-800 (400-800мм) НІ-1000 (700-1000мм)

  також МИКРОТЕХ під замовлення виготовляє спеціальні та розширені діапазони нутромірів НІ

  Доступні спец виконання нутромірів індикаторних з глибиною виміру 500, 1000, 2000, 3000, 5000, 7000, 10000 мм

  Нутромери індикаторні МИКРОТЕХ комплектуються індикаторами годинникового типу ИЧ, МИГ, ІГ або цифровими індикаторами ІЧЦ, МІГЦ, МІГК з доступними дискретних 0,01 мм / 0,001 мм / 0,0001 мм.

  Існує модифікація нутромера індикаторного з бездротовою передачею даних вимірювань на ПК або планшет на відстань до 50 метрів.

  Все нутроміри індикаторні НИ проходять метрологічний контроль а акредитованої ISO 17025 метрологічної лабораторії. Гарантія на нутроміри НИ -12 місяців.

 • Нутроміри мікрометричні 3-х точкові

  Процес вимірювання внутрішніх діаметрів набагато складніше, ніж зовнішніх. Застосування надійного і якісного інструменту спростить завдання технічного персоналу і прискорить виробничий процес.

  Для вимірювання внутрішніх діаметрів циліндрів, втулок, скрізних та глухих отворів з високою точністю використовують триточкові нутроміри.

  Нутроміри застосовують в сфері інструментального та машинобудівного виробництва, автосервісах, механоскладальних цехах, наприклад, для виміру циліндрів двигуна.

  Принцип дії нутромірів заснований на перетворенні взаємного переміщення вимірювальних щупів нутроміра, розташованих під кутом 120 º, в значення внутрішнього діаметра деталі.

    По конструкції відлікового пристрою відрізняють нониусні (НМТ) і цифрові (НМТЦ) модифікації триточкових нутромірів.

  Відлік показань для ноніусних нутромірів здійснюється за шкалами стебла і барабана мікрометричного гвинта, для нутромірів цифрових за допомогою цифрового відлікового пристрою.

  Широкий діапазон вимірювань нутромірів дозволяє вимірювати отвори розміром від 2 мм до 1000 мм.

  Сучасні цифрові нутроміри з дискретністю відліку 0,0001 мм дозволяють вимірювати отвори в важкодоступних місцях на глибині до 3000 мм з високою точністю.

  Точність вимірювання даними нутромірами, в порівнянні з двоточковими типу НМ, індикаторними типу НИ і НИЦ досягається за рахунок трехточечного контакту з контуром вимірюваної області.

  Перевага контакту за трьома напрямками - самоцентруючая і самовиравнююча система нутроміра, що дозволяє виключити суб'єктивні похибки.

  Конструкція нутроміра забезпечує центрування в будь-якому отворі, циліндрі або трубі автоматично, що виключає необхідність центрування нутроміра вручну.

  У комплект нутроміра входить установче кільце для початкової установки нутроміра на розмір кільця.

  Перевага цифрових версій полягає в тому, що нутромір простий у використанні. Не потрібно знати складну систему відліків за шкалою з ноніусом, а результати вимірювань відображаються безпосередньо на дисплеї. Завдяки цьому прискорюється зчитування даних вимірювання, і як наслідок, сам робочий процес.

  Завдяки наявності в сучасних нутроміри спеціального інтерфейсу обміну даними результати вимірювань можуть бути передані на зовнішній пристрій для подальшої обробки.

  Нутроміри триточкові Українського та імпортного виробництва (SYLVAC, DIN) випускаються з характеристиками, відповідними ТУ, стандартам підприємства - виробника та іншим чинним НД.

  При необхідності нутроміри триточкові можуть бути відремонтовані, відновлені кваліфікованими фахівцями підприємств з наступним калібруванням по ДСТУ ISO / IEC 17025 та видачею сертифікату калібрування в акредитованій лабораторії.

 • Нутромір мікрометричний

  Вимірювання розмірів отворів - процедура складніша, ніж вимір зовнішніх розмірів.

  Нутромір мікрометричний НМ призначений для вимірювання внутрішніх діаметрів отворів, пазів із двухточечним контактом з виробом, що вимірюється.

  Широкий діапазон вимірювань дозволяє застосовувати його в різних галузях промисловості для вимірювання внутрішніх розмірів від 50 мм до 8000 мм.

  На відміну від індикаторних нутромірів, що працюють методом порівняння з кінцевими мірами довжини або установчими кільцями, мікрометричні нутроміри призначені для вимірювання абсолютним методом. При цьому відлік розмірів виробляють безпосередньо за шкалами стебла і барабана мікрометричної головки, що є безперечною перевагою нутромера.

  Налаштування мікрометричної головки на нульову поділку проводять по установчої мері, що входить в комплект нутромера, після чого підбирають і згвинчують необхідну кількість подовжувачів до отримання необхідного розміру.

  Зручність вимірювань нутромером визначається швидкою зміною подовжувачів для отримання необхідного розміру

  Мікрометричні нутроміри не мають пристрою для стабілізації вимірювального зусилля (тріскачки), тому зусилля контакту визначається на дотик.

  Для проведення вимірювань нутромір потрібно встановити перпендикулярно осі отвору деталі.

  Зважаючи на наявність таких особливості використання, користувачам нутроміра необхідно набути навичок.

  Нутромір відмінно підходить для вимірювання розмірів в важкодоступних місцях.

  Невеликі розміри і розбірна конструкція полегшують зберігання і перенесення нутроміра.

  Нутромір відноситься до механічних пристроїв і при акуратному зверненні може прослужити довго.

  Мікрометричні нутроміри Українського та імпортного виробництва випускаються з характеристиками, відповідними ТУ, стандартам підприємства - виробника та іншим чинним НД.

  При необхідності мікрометричні нутроміри можуть бути відремонтовані, відновлені кваліфікованими фахівцями підприємств з наступним калібруванням по ДСТУ ISO / IEC 17025 та видачею сертифікату калібрування в акредитованій лабораторії.

 • Нутромір електронний
  - виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

  - для вимірювання внутрішніх розмірів методів порівняння з двухточковою системою вимірювання

  - мають йифровий порт для передачі даних на ПК

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців

  - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

 • Нутромір важільний

   

  - виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

  - для вимірювання внутрішніх розмірів методів порівняння з двухточковою системою вимірювання

  - для вимірювання наскрізних, глухих отворів, пазів та канавок

  - мала вага, надійна конструкція

  - метрологічний контроль, гарантія - 12 місяців

  - техн. підтримка, післягарантійний сервіс.

   

 • Нутроміри триточкові (пістолетний тип)
 • Нутроміри стволові
  МІКРОТЕХ виробляє стволові нутроміри для вимірювання внутришніх діаметрів гладких та нарізних стволів (катавок та поля)
  Нутроміри стволові комплектуються часовими, цифровими або компʼютеринизи субмікроними індикаторами.