Новинки

Мікроскопи, оптичні прилади

Підприємство МІКРОТЕХ ® на базі виробничого цеху точної механіки й оптики здійснює складання наступних оптичних приладів : - металографічні в т.ч. польові - стереомікроскопи - відлікові в т.ч. цифрові - мікроскопи порівняння ( кріміналістічесіке ) - вимірювальні мікроскопи УИМ , БМІ - вимірювальні машини ИЗМ - оптичні та відеопроетори - оптіметр...

Підприємство МІКРОТЕХ ® на базі виробничого цеху точної механіки й оптики здійснює складання наступних оптичних приладів : - металографічні в т.ч. польові - стереомікроскопи - відлікові в т.ч. цифрові - мікроскопи порівняння ( кріміналістічесіке ) - вимірювальні мікроскопи УИМ , БМІ - вимірювальні машини ИЗМ - оптичні та відеопроетори - оптіметри Всі оптичні мікроскопи можуть бути оснащені цифровими камерами до 14 мегапікселів і російськомовним аналітичним програмним забезпеченням для проведення аналізу зображення , рассчетов і протоколювання отриманої інформації. Кожен тип мікроскопів має переносну версію для роботи в польових умовах, або в цеху. МІКРОТЕХ ® завжди має в наявність більш 20 видів мікроскопів і широкий вибір аксесуарів для модернізації та ремонтів мікроскопів. Є можливість дооснащення " радянських " вимірювальних мікроскопів цифровими системами індикації . У виробничій програмі оптичних приладів МІКРОТЕХ є як класичні оптичні оптіметри , вимірювальні мікроскопи , так і їх цифрові версії - більш точні і зручні в експлуатації. Сотні мікроскопів і проекторів МІКРОТЕХ ® , використовуваних на українських промислових підприємствах , є кращою рекомендацією якості наших оптичних приладів.

 

Завантажити каталог МІКРОСКОПІВ і ОПТИЧНИХ ПРИЛАДІВ МІКРОТЕХ®

Докладніше

Мікроскопи, оптичні прилади Є 1товар.

Підкатегорії

 • Оптиметр

  Оптіметр - прилад для вимірювання лінійних розмірів (відносним методом), перетворюючим елементом у якому служить важільно-оптичний механізм. Важільною передачею оптіметра є в механізмі дзеркало, оптичним перетворювачем - автоколлімаційна трубка.

  Оптіметри вертикальні і оптіметри  горизонтальні призначені для виконання точних вимірювань лінійних контактним відносним методом.

  На вертикальних оптіметрах мод. ІЗВ можна вимірювати кінцеві міри довжини, зовнішні діаметри калібрів та ін виробів, діаметр кульок, дроту і т.д.

  На горизонтальних оптіметрах мод. ІЗГ можна вимірювати як зовнішні, так і внутрішні розміри.

 • Мікроскопи

   

  Підприємство МІКРОТЕХ ® на базі виробничого цеху точної механіки й оптики здійснює складання лабораторних мікроскопів наступних типів:
  - Металографічні в т.ч. польові
  - стереомікроскопи
  - Відлікові в т.ч. цифрові
  - Мікроскопи порівняння ( криміналістичні ) .
  Всі оптичні мікроскопи можуть бути оснащені цифровими камерами до 14 мегапікселів і російськомовним аналітичним програмним забезпеченням для проведення аналізу зображення , рассчетов і протоколювання отриманої інформації. Кожен тип мікроскопів має переносну версію для роботи в польових умовах, або в цеху. МІКРОТЕХ ® завжди має в наявність більш 20 видів мікроскопів і широкий вибір аксесуарів для модернізації та ремонтів мікроскопів. Сотні мікроскопів МІКРОТЕХ ® , використовуваних на українських промислових підприємствах , є кращою рекомендацією якості наших мікроскопів.

   

  Завантажити каталог МІКРОСКОПІВ ТА ОПТИЧНИХ ПРИЛАДІВ МІКРОТЕХ®

   

   

 • Проектори