Придбати твердомір Шора - МІКРОТЕХ - Интернет магазин MICROTECH

Новинки

Виробники

Твердоміри Шора
МІКРОТЕХ пропонує ручні твердоміри Шора типу А і D з цифровими, аналоговими вимірювальними головками.
Твердомір Шора тип А призначений для більш м'яких матеріалів (гума, поліурента, автомобільні шини, сіліконоий герметик і т.д.), і має загартований сталевий стрижень з діаметром вершини 0,79 мм і кутом при вершині 35 градусів. Притискне зусилля до...
МІКРОТЕХ пропонує ручні твердоміри Шора типу А і D з цифровими, аналоговими вимірювальними головками.
Твердомір Шора тип А призначений для більш м'яких матеріалів (гума, поліурента, автомобільні шини, сіліконоий герметик і т.д.), і має загартований сталевий стрижень з діаметром вершини 0,79 мм і кутом при вершині 35 градусів. Притискне зусилля до 1 кг.
Твердомір Шора тип D призначений для більш твердих матеріалів (пластики, гуми, термопласти і т.д.), і має загартований сталевий стрижень з діаметром вершини 0,1 мм і кутом прівершінной 30 градусів. Притискне зусилля до 5 кг.
Аналогова вимірювальна головка має функцію збереження пікового значення дискретність 1 HA і діапазон 10-90 HA
Цифрова вимірювальна головка має функцію збереження пікового значення дискретність 0,5 HA і діапазон 0-100 HA
Комп'ютерна вимірювальна головка має функцію збереження пікового значення, ПР / НЕ, внутрішню пам'ять, переклад шкал, бездротову передачу даних вимірювань на ПК або планшет, дискретність 0,1 HA і діапазон 0-100 HA

Всі твердоміри за шкалою Шора МІКРОТЕХ проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17205 метрологічної лабораторії. Гарантія на твердоміри Шора - 12 місяців.
Докладніше

Твердоміри Шора Товарів у наявності: 6

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів