Виробники

Список товарів виробника YORK


Мікротех представляє в Україні продуццію YORK.
Фірма Йорк, в.о.о. (YORK, spol. s r.o.) є виробником лещат ЙОРК для ремісників і на терені виробництва цих інструментів має багаторічну традицію. З часу свого виникнення в 1921 році фірма пропонує високу якість і надійність усіх своїх виробів. До цього часу було вироблено більш ніж 3 мільйони тисків під маркою ЙОРК, і ця продукція до сьогодні використовується в багатьох країнах світу - Європа (Німеччина, Франція, Австрія, Іспанія, Угорщина, Голландія, Великобританія, Бельгія, Швейцарія, Польща), Північна Америка (Сполучені Штати, Kaнада), Латинська Америка (Чиле, Перу, Колумбія, Koстарика, Венесуела, Гондурас), Aфрика (Єгипет, Південноафриканська республіка), Азія (Ізраїль, Саудівська Аравія, Іран, Філіппіни).
Фірма ЙОРК пропонує у сфері інструментів для ремісників цілу шкалу виробів спеціального призначення, які задовольняють усі побажання вимогливих користувачів цих виробів. Команда конструкторів і техніків здатна реагувати на вимоги ринку і негайно розширити виробничу програму новими виробами, які ефективно розширюють і доповнюють існуючий асортимент.

Фірма ЙОРК пропонує своїм клієнтам високу якість, надійність, гнучкість і можливість негайно реагувати на вимоги, що змінюються, і побажання всіх своїх замовників і користувачів.

Литі тиски марки ЙОРК та інші вироби фірми, завдяки своїй традиції, виконанню, якості та надійності, є європейським стандартом.
Докладніше
Показані 1 - 17 із 17 пунктів
Показані 1 - 17 із 17 пунктів