Оптиметр вертикальний ИКВЦ-01 - Интернет магазин MICROTECH

Оптиметр вертикальний ИКВЦ-01

ИКВЦ-01

МІКРОТЕХ (Україна)

Новий товар

Оптиметри ИКВЦ-3 оснащені прецизійним швейцарським щупом Pretec дискретністю відліку 0,01 мікрона і багатофункціональної цифровою системою індикації Sylvac (Швейцарія) і комплектується різними столиками.

Детальніше

312 018,00грн

Характеристики

Діапазон вимірювання ,мм 0-180
Похибка, мм ±0,03+0,001L
Дискретність відліку ,мм 0,1/0,01
Цифрова індикація +
Зусилля, Н 2±0,2
Маса, кг 18

Інформація

Оптиметри використовуються для контактних вимірювань лінійних розмірів. Вертикальні цифрові оптиметри ИКВЦ-3 збираються і юстуються харківським МІКРОТЕХ. Оптиметри використовуються для контактних вимірювань лінійних розмірів шляхом порівняння з заходами довжини, калібрами або деталями-екземплярами
На високоточному цифровому вертикальному оптиметрі ИКВЦ-3 можна вимірювати кінцеві міри довжини, зовнішні діаметри калібрів і ін. Виробів, діаметр кульок, дроту і т.д.
Оптиметри ІКВЦ-3 оснащені прецизійним швейцарським щупом Pretec дискретністю відліку 0,01 мікрона і багатофункціональної цифровою системою індикації Sylvac (Швейцарія) і комплектується різними столиками. Діапазон вимірювання оптиметра ИКВЦ-3 0-180мм з дискретністю 0,01 мікрон.
Даний цифровий оптиметр є покращеною версією стандартного оптичного оптиметра ИКВЦ. Він дає можливість зберігати результати вимірювання, передавати з на ПК, контролювати ПР / НЕ має дискретність 10 нанометрів.
Оптиметри МІКРОТЕХ проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії шляхом порівняння з заходами довжини, калібрами або деталями-екземплярами.
Оптиметри мають дискретність 1 / 0,1 / 0,01 мкм.
МІКРОТЕХ модернізує ваші застарілі оптиметри новими оптичними трубками або цифровими вимірювальними системами.
100% метрологічний контроль, гарантія 12 місяців
Сертифікат ISO 17025 або Свідоцтво про державну повірки на замовлення
Виробництво МІКРОТЕХ (Україна)

Завантаження