Стенди універсальні контролю моменту ТТ05-12

МTT05-12

MARK-10

Новий товар

Стенди універсальні контролю моменту TT05-12 можуть використовуватися для різних завдань із зусиллям до 12 фунт-сили [1,35 Нм].

Детальніше

Завантаження

115 920,00грн

Характеристики

Похибка , %0.3
Діапазон H/м1.35
Дискретність H/м0,001
КонтрольМоменту закручування

Інформація

Стенди універсальні контролю моменту TT05-12 можуть використовуватися для різних завдань із зусиллям до 12 фунт-сили [1,35 Нм]. Здатність навантаження поверхню з нержавіючої сталі має матрицю різьбових отворів, що ідеально підходять для розміщення спеціалізованих пристосувань і насадок. Міцна конструкція і просте, інтуїтивно зрозуміле управління дозволяють використовувати тестери в лабораторних і виробничих умовах.

Точність ± 0,3% і блискавична частота дискретизації 7 000 Гц забезпечують надійні та стабільні результати випробувань навіть в швидкодіючих додатках. Для запобігання несанкціонованої зміни налаштувань і калібрування передбачений захист паролем.

TT05-12 оснащений цілою низкою складних функцій, що підвищують продуктивність, включаючи USB, RS-232, Mitutoyo і аналогові виходи, автоматичний висновок даних і обнулення при перериванні вибірки, пам'ять на 1000 свідчень, індикатори і виходи "ПР / НеПР" і багато іншого . Визначення першого / другого піку крутного моменту корисно для тестування динамометричного інструменту, перевірки герметичності затвора та інших застосувань.

Стенди серії TT05-12 включають програмне забезпечення для збору даних MESUR® Lite. MESUR® Lite табулює безперервні або одноточкові дані. Дані, що зберігаються в пам'яті TT05, також можуть бути завантажені в великій кількості. Експорт в Excel одним клацанням миші дозволяє проводити подальші маніпуляції з даними.

30 інших товарів в цій категорії: