Універсальні моторизовані стенди ESM303H

ESM303H

MARK-10

Новий товар

ESM303H - це висококонфігуріруемий одноколонний силовий тестер для вимірювань розтягування і стиснення до 300 фунтів сили [1,5 кН] з міцною конструкцією, що підходить для лабораторних і виробничих умов.

Детальніше

Завантаження

275 448,00грн

Характеристики

Зусилля, Н1500
Похибка , %0,05
Хід, мм457

Інформація

ESM303H - це висококонфігуріруемий одноколонний силовий тестер для вимірювань розтягування і стиснення до 300 фунтів сили [1,5 кН] з міцною конструкцією, що підходить для лабораторних і виробничих умов. Налаштування зразка і точне позиціонування не вимагають особливих зусиль завдяки функції позиціонування на основі сили FollowMe® - використовуючи руку в якості направляючої, натискайте і тягніть на датчик сили або тензодатчик, щоб переміщати траверсу зі змінною швидкістю.

Завдяки великим розмірам ходу, зазору і глибини можна проводити широкий спектр випробувань, включаючи випробування на розрив, циклічні випробування, випробування на граничне навантаження або відстань, витримування навантаження, випробування на подовження, випробування на розтягнення, випробування на стиск і інші. Задовольнити різні методи випробувань можна за допомогою простого у використанні меню, що дозволяє налаштовувати швидкість випробування, межі сили і відстані, циклирование, попереднє навантаження і багато інших функцій, захищені паролем. Збереження до 50 профілів для різних методів випробувань.

Якщо зазор ESM303H недостатній для застосування, його модульна механічна конструкція дозволяє встановлювати одно- і двухколонковие подовжувачі. Модульність поширюється і на функції контролера. Окремі функції, такі як вимір переміщення, циклирование, утримання навантаження і т.д., можуть бути придбані заздалегідь або активовані в польових умовах за допомогою коду активації. Ця платформа a-la-carte дозволяє створювати індивідуальні конфігурації, що відповідають умовам застосування і бюджету.

Збирайте дані про зусилля і переміщеннях, будуйте графіки, аналізуйте результати і керуйте рухом стенду за допомогою програмного забезпечення MESUR®gauge Plus на базі ПК. Або повністю керуйте стендом за допомогою ПК за допомогою написаної на замовлення програми на будь-якій мові, що підтримує обмін даними ASCII.

30 інших товарів в цій категорії: