СТЕНДИ КОНТРОЛЮ НАТЯГУ ПРОВОЛОКИ WТ3 Збільшити для перегляду

Стенди контролю закручування пробок МТТ01-12

МТТ01-12

MARK-10

Новий товар

Стенди контролю закручування пробок серії МТТ01-12 призначені для вимірювання закручування і зняття кришок пляшок до 100 фунт-сили дюймів [11,5 Нм].

Детальніше

Завантаження

132 480,00грн

Характеристики

Похибка , %0.3
Діапазон H/м1,35
Дискретність H/м0,001
КонтрольПробок

Інформація

Стенди контролю закручування пробок серії МТТ01-12 призначені для вимірювання закручування і зняття кришок пляшок до 100 фунт-сили дюймів [11,5 Нм]. Регульовані стійки ефективно захоплюють широкий діапазон форм і розмірів контейнерів, а для унікальних профілів пропонуються додаткові плоскі і регульовані губки. Міцна алюмінієва конструкція і просте, інтуїтивно зрозуміле управління дозволяють використовувати прилад в лабораторних і виробничих умовах.

Краща в своєму класі точність ± 0,3% і блискавична частота дискретизації 7 000 Гц забезпечують надійні та стабільні результати випробувань навіть в швидкодіючих додатках. Для запобігання несанкціонованого зміни налаштувань і калібрування передбачений захистом паролем.

МТТ01-12 оснащений цілою низкою складних функцій, що підвищують продуктивність, включаючи USB, RS-232, Mitutoyo і аналогові виходи, автоматичний висновок даних і обнулення при знятті ковпачка, пам'ять на 1000 свідчень, індикатори і виходи "пройшов / не пройшов" і багато іншого . Визначення першого / другого пікового крутного моменту корисно для вимірювання крутного моменту при прослизанні і відриві для тамперних кришок.

Стенди серії МТТ01-12 включають програмне забезпечення для збору даних MESUR ™ Lite. MESUR ™ Lite табулює безперервні або одноточкові дані. Дані, що зберігаються в пам'яті МТТ01, також можуть бути завантажені в великій кількості. Експорт в Excel одним клацанням миші дозволяє проводити подальші маніпуляції з даними.

30 інших товарів в цій категорії: